YaST2 (runlevel) - en to sr translation catalogue (14 entries)

note: Rich text title
en: Default Runlevel
sr: Основни рунлевел

note: headers in table
en: Description
sr: Опис

note: translators: command line help text for "add" action
en: Enable the service
sr: Укључите сервис

note: translators: command line help text for "delete" action
en: Disable the service
sr: Искључите сервис

note: ComboBox label
en: &Default Runlevel:
sr: Основни Рунлевел

note: MenuButton title
en: Default &Runlevel
sr: Основни Рунлевел

note: translators: substituted into a message like "To enable/disable foo IN ALL RUNLEVELS, this must be done..." (do not include the trailing comma here)
en: in all runlevels
sr: у свим рунлеве-има

note: is the service started?
en: Yes
sr: &Да

note: is the service started?
en: No
sr: &Не

note: menu item `opt (`key_F5),
en: &Disable the service
sr: Искључите сервис

note: menu item
en: Enable &all services
sr: &Активирај све сервисе

en: Enabled
sr: Укључено

note: Button label
en: &Disable
sr: &Искључен

note: button label
en: A&dd
sr: &Додати
