yelp 2.6 - en to sr translation catalogue (154 entries)

en: Applets
sr: Програмчићи

en: Applications
sr: Програми

en: Desktop
sr: Радна површ

en: Development
sr: Развој

en: Development Environments
sr: Развојна окружења

en: Development Tools
sr: Развојни алати

en: Editors
sr: Уређивачи

en: Education Applications
sr: Образовни програми

en: Games and Entertainment
sr: Игре и забава

en: General
sr: Опште

en: Help Contents
sr: Садржај помоћи

en: Internet Applications
sr: Интернет програми

en: KDE
sr: КДЕ

en: Kernels
sr: Језгра

en: Multimedia Applications
sr: Мултимедијални програми

en: Office and Productivity Applications
sr: Канцеларијски и производни програми

en: Scientific Applications
sr: Научни програми

en: Securities
sr: Безбедност

en: System
sr: Систем

en: Utilities
sr: Помоћни алати

en: X Applications
sr: Икс програми

en: C_ase sensitive
sr: Битна је _величина слова

en: Find
sr: Претрага текста

en: _Find:
sr: Тр_ажи:

en: _Next
sr: _Наредно

en: _Previous
sr: _Претходно

en: _Wrap around
sr: У _круг

en: Yelp
sr: Прегледник помоћи

en: Yelp Factory
sr: Фабрика прегледника помоћи

en: No href attribute found on yelp:document
sr: Нисам нашао href атрибут у yelp:document-у

en: Out of memory
sr: Понестало меморије

en: Titlepage
sr: Наслов

en: Contents
sr: Садржај

en: Unknown
sr: Непознато

en: The selected document could not be opened
sr: Изабрани документ није могао бити отворен

en: The selected page could not be found in this document.
sr: Не може се наћи изабрана страница у овом документу.

en: The table of contents could not be read.
sr: Не могу да прочитам садржај.

en: DocBook SGML documents are no longer supported.
sr: DocBook SGML документи више нису подржани.

en: The selected file could not be read.
sr: Не може се прочитати изабрана датотека.

en: Define which cache directory to use
sr: Дефиниши који директоријум да користи за привремени смештај

en: Could not activate Yelp: '%s'
sr: Нисам могао да активирам прегледника помоћи: „%s“

en: Could not open new window.
sr: Нисам могао да отворим прозор.

en: X11
sr: Икс11

en: Termcap
sr: Тermcap

en: Perl
sr: Перл

en: System Calls
sr: Системски позиви

en: Library Functions
sr: Функције библиотека

en: Kernel Routines
sr: Потпрограми језгра

en: Hardware Devices
sr: Хардверски уређаји

en: Configuration Files
sr: Датотеке са подешавањима

en: Games
sr: Игре

en: Overviews
sr: Прегледи

en: System Administration
sr: Администрација система

en: Document URI
sr: Адреса документа

en: The URI of the document to be processed
sr: Адреса документа за обраду

en: YelpTocPager: Pause count is negative.
sr: YelpTocPager: бројач пауза је негативан.

en: Could not load the OMF file '%s'.
sr: Нисам могао да учитам ОМФ датотеку „%s“.

en: Categories
sr: Категорије

en: Documents
sr: Документи

en: /_File
sr: /_Датотека

en: /File/_New window
sr: /_Датотека/_Нови прозор

en: /File/_Close window
sr: /_Датотека/_Затвори прозор

en: /_Edit
sr: /_Уређивање

en: /Edit/_Find...
sr: /Уређивање/_Нађи...

en: /Edit/Find Ne_xt
sr: /Уређивање/Нађи _следеће

en: /Edit/Find Pre_vious
sr: /Уређивање/Нађи п_ретходно

en: /_Go
sr: /_Страна

en: /Go/_Back
sr: /_Иди/Назад

en: /Go/_Forward
sr: /_Иди/Напред

en: /Go/_Home
sr: /_Иди/Полазна страница

en: /Go/
sr: /Иди/

en: /Go/_Previous Page
sr: /Иди/_Претходна страна

en: /Go/_Next Page
sr: /Иди/_Следећа страна

en: /Go/_Contents
sr: /Иди/Са_држај

en: /_Help
sr: /_Помоћ

en: /Help/_About
sr: /_Помоћ/О програму

en: Help Browser
sr: Прегледник помоћи

en: Section
sr: Одељак

en: Back
sr: Назад

en: Show previous page in history
sr: Прикажи претходну страницу из историјата

en: Forward
sr: Напред

en: Show next page in history
sr: Прикажи наредну страницу из историјата

en: Home
sr: Полазна страница

en: Go to home view
sr: Иди на полазну страницу

en: Loading...
sr: Учитавам...

en: A Help Browser for GNOME
sr: Прегледник помоћи за Гном

en: &#8216;
sr: ‘

en: &#8217;
sr: ’

en: &#8220;
sr: „

en: &#8221;
sr: “

en: About This Article
sr: О овом упутству

en: About This Bibliography
sr: О овој литератури

en: About This Book
sr: О овој књизи

en: About This Chapter
sr: О овом поглављу

en: About This Entry
sr: О овом уносу

en: About This Glossary
sr: О овом појмовнику

en: About This Index
sr: О овом попису

en: About This Part
sr: О овом делу

en: About This Preface
sr: О овом предговору

en: About This Reference
sr: О овој литератури

en: About This Section
sr: О овом одељку

en: About This Set
sr: О овом скупу

en: Affiliation
sr: Запослење

en: Appendix
sr: Додатак

en: Article
sr: Чланак

en: Audience
sr: Публика

en: Author
sr: Аутор

en: Authors
sr: Аутори

en: Bibliography
sr: Литература

en: Book
sr: Књига

en: Caution
sr: Пажња

en: Chapter
sr: Глава

en: Collaborator
sr: Сарадник

en: Collaborators
sr: Сарадници

en: Colophon
sr: Знак штампара

en: Copyright
sr: Ауторска права

en: Copyrights
sr: Ауторска права

en: Date
sr: Датум

en: Dedication
sr: Посвета

en: Editor
sr: Уредник

en: Email
sr: Е-пошта

en: Example
sr: Пример

en: Figure
sr: Слика

en: Glossary
sr: Појмовник

en: Important
sr: Важно

en: Index
sr: Индекс

en: Legal Notice
sr: Законска напомена

en: Level
sr: Ниво

en: Message Audience
sr: Намена поруке

en: Message Level
sr: Ниво поруке

en: Message Origin
sr: Порекло поруке

en: Note
sr: Белешка

en: Origin
sr: Порекло

en: Other Contributor
sr: Остали доприносиоци

en: Other Contributors
sr: Остали доприносиоци

en: Part
sr: Део

en: Preface
sr: Предговор

en: Publisher
sr: Издавач

en: Publishers
sr: Издавачи

en: Reference
sr: Референца

en: Reference Entry
sr: Унос референце

en: Reference Section
sr: Одељак са референцама

en: Release Information
sr: Подаци о издању

en: Revision History
sr: Историјат издања

en: See
sr: Видети

en: See Also
sr: Видети такође

en: Set Index
sr: Индекс скупа

en: Table
sr: Табела

en: Table of Contents
sr: Садржај

en: Tip
sr: Савет

en: Title
sr: Наслов

en: Warning
sr: Упозорење

en: Get help with GNOME
sr: Потражи помоћ са Гномом

en: Help
sr: Помоћ
