Seahorse 0.6 - en to sr translation catalogue (293 entries)

en: Decrypt And Verify Signatures...
sr: Дешифруј и провери потписе...

en: Decrypt...
sr: Дешифруј...

en: Decryption operations on PGP encrypted files
sr: Операције дешифровања датотека шифрованих помоћу ПГП-а

en: Encrypt And Sign...
sr: Шифруј и потпиши...

en: Encrypt and sign operations on files
sr: Операције дешифровања и потписивања датотека

en: Encrypt...
sr: Шифруј...

en: Import
sr: Увоз

en: Import operation on PGP key files
sr: Операција увоза ПГП датотека са кључем

en: Seahorse PGP decrypt operations
sr: Операције ПГП дешифровања за Морског коња

en: Seahorse PGP encrypt and sign operations
sr: Операције ПГП шифровања и потписивања за Морског коња

en: Seahorse PGP import operation
sr: Операције ПГП увоза за Морског коња

en: Seahorse PGP verify operation
sr: Операције ПГП провере за Морског коња

en: Sign...
sr: Потпиши...

en: Verify
sr: Провери

en: Verify operation on PGP signed files
sr: Операције провере датотека потписаних помоћу ПГП-а

en: Controls the visibility of the expires column for the key manager.
sr: Контролише видљивост колоне за рок у управљачу кључевима.

en: Controls the visibility of the key manager's statusbar.
sr: Контролише видљивост линије са стањем у управљачу кључевима.

en: Controls the visibility of the key manager's toolbar.
sr: Контролише видљивост главних алатки у управљачу кључевима.

en: Controls the visibility of the length column for the key manager.
sr: Контролише видљивост колоне за дужину у управљачу кључевима.

en: Controls the visibility of the trust column for the key manager.
sr: Контролише видљивост колоне за поверење у управљачу кључевима.

en: Controls the visibility of the type column for the key manager.
sr: Контролише видљивост колоне за тип у управљачу кључевима.

en: Controls the visibility of the validity column for the key manager.
sr: Контролише видљивост колоне за исправност у управљачу кључевима.

en: How often to show progress during listing
sr: Колико често приказати напредак при исписивању

en: ID of the default key
sr: ИД подразумеваног кључа

en: If set to true, then all output from pgp operations will be ASCII text. Files will have a '.asc' extension.
sr: Уколико је постављено, онда сав излаз ПГП операција ће бити обичан текст. Датотеке ће имати „.asc“ на крају имена.

en: If set to true, then output from certain pgp operations will be in canonical text mode. Text mode is generally only needed for RFC 2015 signatures. RFC 3156 removes the need for text mode.
sr: Уколико је постављено, онда ће излаз из неких ПГП операција бити у канонском текстуалном облику. Текстуални облик је неопходан једино за RFC 2015 потписе. RFC 3156 уклања потребу за текстуалним обликом.

en: If set to true, then the default key will always be added to an encryption recipients list.
sr: Уколико је постављено, онда ће се подразумевани кључ увек додавати у списак прималаца са шифровањем.

en: If the statusbar is visible
sr: Да ли се приказује линија са стањем

en: If the toolbar is visible
sr: Да ли се приказују главне алатке

en: Show expires column in key manager
sr: Прикажи колону за рок у управљачу кључевима

en: Show length column in key manager
sr: Прикажи колону за дужину у управљачу кључевима

en: Show trust column in key manager
sr: Прикажи колону за поверење у управљачу кључевима

en: Show type column in key manager
sr: Прикажи колону за тип у управљачу кључевима

en: Show validity column in key manager
sr: Прикажи колону за исправност у управљачу кључевима

en: Style of toolbar buttons and labels
sr: Стил дугмића алатки и ознака

en: The toolbar button and label style. Options are 'default', 'both', 'both_horiz', 'icons', and 'text'.
sr: Стил дугмића и ознака алатки. Могуће вредности су „default“, „both“, „both_horiz“, „icons“ и  „text“.

en: This specifies how often the progress signal is emitted during a listing operation. By default, the signal is emitted for every 20 keys processed. A value of -1 will cause the signal to never be emitted.
sr: Ово одређује колико често се емитује сигнал о напретку приликом операције исписивања. Уобичајено, сигнал се емитује на сваких 20 обрађених кључева. Вредност -1 ће онемогућити емитовање сигнала.

en: This specifies the default key to use for cerain operations, mainly signing.
sr: Ово одређује подразумевани кључ који ће се користити за одређене операције, првенствено за потписивање.

en: Whether to always encrypt to default key
sr: Да ли да увек шифрује према уобичајеном кључу

en: Whether to use ASCII Armor
sr: Да ли да користи ASCII оклоп

en: Whether to use canonical text mode
sr: Да ли да користи канонски текст режим

en: Loading key %d
sr: Учитава кључ %d

en: Loaded %d key pairs
sr: Учитао је %d парова кључева

en: Loaded %d keys
sr: Учитао је %d кључева

en: Loaded %d new keys
sr: Учитао је %d нових кључева

en: Name
sr: Име

en: Key ID
sr: ID кључа

en: Listed %d keys
sr: Исписао је %d кључева

en: Enter passphrase for %s
sr: Унесите лозинку за %s

en: Bad passphrase! Try again for %s
sr: Лоша лозинка! Покушајте поново за %s

en: Enter Passphrase
sr: Унесите лозинку

en: Passphrase for key
sr: Лозинка за кључ

en: Validity
sr: Исправност

en: Selected %d not fully valid keys and %d fully valid keys
sr: Изабрао је %d не потпуно исправних кључева и %d потпуно исправних кључева

en: Choose Keys
sr: Одабери кључеве

en: Signing key not in key ring
sr: Кључ за потпис није у кругу кључева

en: Bad Signature
sr: Лош потпис

en: Not a signature
sr: Није потпис

en: Verification Error
sr: Грешка у провери

en: Good, signing key expired
sr: Добар, кључ за потпис је истекао

en: Multiple Signatures
sr: Вишестуки потписи

en: Good
sr: Добар

note: created
en: Created:
sr: Направљено:

note: key id
en: Key ID:
sr: ID кључа:

en: Signature Verification
sr: Провера потписа

en: Signer:
sr: Потписник:

note: status
en: Status:
sr: Стање:

en: %Y-%m-%d
sr: %d.%m.%Y

en: Unknown
sr: Непознато

en: Never
sr: Никад

en: Marginal
sr: Површно

en: Full
sr: Потпуно

en: Ultimate
sr: Највеће

en: Disabled
sr: Онемогућено

en: Revoked
sr: Повучен

en: PGP Preferences
sr: ПГП поставке

en: _Ascii Armor
sr: _Ascii оклоп

en: _Text Mode
sr: _Текст режим

en: _Encrypt to Self
sr: _Шифруј за себе

en: _Default Key:
sr: _Подразумевани кључ:

en: Configure PGP
sr: Подеси ПГП

en: Import keys from the file
sr: Увези кључеве из датотеке

en: FILE
sr: ДАТОТЕКА

en: Encrypt file
sr: Шифруј датотеку

en: Sign file with default key
sr: Потпиши датотеку помоћу уобичајеног кључа

en: Encrypt and sign file with default key
sr: Шифруј и потпиши датотеку помоћу уобичајеног кључа

en: Decrypt encrypted file
sr: Дешифруј шифровану датотеку

en: Verify signature file
sr: Провери датотеку потписа

en: Decrypt encrypt file and verify any signatures it contains
sr: Дешифруј шифровану датотеку и провери све потписе које она садржи

en: GPG Keys Manager
sr: GPG Управљач кључева

en: Imported %d keys
sr: Увезао %d кључева

en: Encrypt file is %s
sr: Шифрована датотека је %s

en: Signature file is %s
sr: Датотека са потписом је %s

en: Encrypted and signed file is %s
sr: Шифрована и потписана датотека је %s

en: Decrypted file is %s
sr: Дешифрована датотека је %s

en: Manage your GPG keys
sr: Управљај својим GPG кључевима

en: Add subkey to %s
sr: Додај подкључ за %s

en: DSA (sign only)
sr: DSA (само потпис)

en: ElGamal (encrypt only)
sr: ElGamal (само шифровање)

note: expires
en: Expiration Date:
sr: Датум истека:

en: Generate a new subkey
sr: Направи нови подкључ

en: If key never expires
sr: Ако кључ никад не истиче

en: Key _Length:
sr: _Дужина кључа:

en: Key _Type:
sr: _Тип кључа:

en: Key type / algorithm
sr: Тип кључа / алгоритам

en: Length of Key
sr: Дужина кључа

en: Never E_xpires
sr: Никад не ис_тиче

en: RSA (encrypt only)
sr: RSA (само шифровање)

en: RSA (sign only)
sr: RSA (само потпис)

en: Add user ID to %s
sr: Додај ИД корисника у %s

en: Add User ID
sr: Додај ИД корисника

en: Create the new user ID
sr: Направи нови ИД корисника

en: Full _Name:
sr: Име и _презиме:

en: Key Co_mment:
sr: Ко_ментар кључа:

en: Must be at least 5 characters long
sr: Мора бити дужине бар 5 знакова

en: Optional comment describing key
sr: Необавезна примедба за опис кључа

en: Optional email address
sr: Необавезна адреса е-поште

en: _Email Address:
sr: Адреса _е-поште:

en: Change Passphrase
sr: Промени лозинку

en: Con_firm Passphrase:
sr: По_тврдите лозинку:

en: Confirm new passphrase
sr: Потврди нову лозинку

en: Enter new passphrase
sr: Унесите нову лозинку

en: New _Passphrase:
sr: Нова _лозинка:

en: %s is a key pair! Do you still want to delete it?
sr: %s је пар кључева! Да ли и даље желите да га обришете?

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
sr: Да ли сте сигурни да желите трајно да уклоните %s?

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %d of %s?
sr: Да ли сте сигурни да желите да трајно уклоните подкључ %d од %s?

en: Choose a file to export to
sr: Одабери датотеку у коју ћеш извести

en: E_xport
sr: И_звоз

en: Export Keys
sr: Извези кључеве

en: Export keys to a file
sr: Извези кључеве у датотеку

en: Export keys to a key server
sr: Извези кључеве на сервер са кључевима

en: Export keys to clipboard
sr: Извези кључеве у списак исечака

en: Export to _Clipboard:
sr: Извози у списак _исечака:

en: Export to _File:
sr: Извоз у _датетеку:

en: Export to _Server:
sr: Извоз на _сервер:

en: Key server web address
sr: Веб адреса сервера са кључевима

en: Name of file to export to
sr: Име датотеке у коју ће се извести

en: Confirmation of passphrase
sr: Потврда лозинке

en: DSA & ElGamal
sr: DSA и ElGamal

en: Generate a Key
sr: Направи кључ

en: Generate a new key
sr: Направи нови кључ

en: Passphrase to secure key
sr: Лозинка за заштиту кључа

en: _Generate
sr: _Направи

en: _Passphrase:
sr: _Лозинка:

en: Enter a unique key id
sr: Унесите јединствени ID кључа

en: Import Key(s)
sr: Увезите кључ(еве)

en: Import a key from a key server
sr: Увезите кључеве од сервера са кључева

en: Import from _Clipboard:
sr: Увези из _списка исечака:

en: Import from _File:
sr: Увоз из _датотеке:

en: Import from _Server:
sr: Увоз са _сервера:

en: Import keys from a file
sr: Увези кључеве из датотеке

en: Import keys from clipboard
sr: Увези кључеве из списка исечака

en: Import keys from selected source
sr: Увези кључеве из назначеног извора

en: Select File to Import
sr: Одаберите датотеку за увоз

en: Select or enter a key server's web address
sr: Одаберите или унесите веб адресу сервера са кључевима

en: _Import
sr: _Увези

en: _Key ID:
sr: ID _кључа:

en: seahorse
sr: морски коњ

en: Add P_hoto ID...
sr: Додај ИД _слике...

en: Add Sub_key...
sr: Додај _подкључ...

en: Add _Revoker...
sr: Додај по_влачење...

en: Add _User ID...
sr: Додај _ИД корисника...

en: Add a new subkey
sr: Додај нови подкључ

en: Add a new user ID
sr: Додај нови ИД корисника

en: Add a photo ID
sr: Додај ИД слике

en: Add the default key as a revoker
sr: Додај уобичајени кључ ради повлачења

en: Backup key pair
sr: Резервни пар кључева

en: Change passphrase of secret key
sr: Измени лозинку тајног кључа

en: Collapse all listings
sr: Сажми сав испис

en: Create a new key
sr: Направи нови кључ

en: Create a revocation certificate
sr: Направи сертификат за повлачење

en: Delete key
sr: Обриши кључ

en: E_xport...
sr: И_звоз...

en: Expand all listings
sr: Разгранај сав испис

en: Export key
sr: Извези кључ

en: Export public key
sr: Извези јавни кључ

en: Import keys
sr: Увези кључеве

en: Seahorse - GPG Key Manager
sr: Морски коњ — GPG управник кључа

en: Show Seahorse help
sr: Прикажи помоћ за Морског коња

en: Show key properties
sr: Прикажи особине кључа

en: Sign key
sr: Потпиши кључ

en: Sign public key
sr: Потпиши јавни кључ

en: View statusbar
sr: Види линију са стањем

en: View toolbar
sr: Види алатке

en: _Backup...
sr: _Резервно...

en: _Change Passphrase...
sr: _Промени лозинку...

en: _Collapse All
sr: _Сажми све

en: _Contents
sr: _Садржај

en: _Delete
sr: _Обриши

en: _Expand All
sr: _Разгранај све

en: _Generate Revocation Certificate...
sr: _Направи сертификат за повлачење...

en: _Import...
sr: _Увези...

en: _Key
sr: _Кључ

en: _New...
sr: _Нови...

en: _Properties
sr: _Особине

note: do sign
en: _Sign
sr: _Потпиши

en: _Sign...
sr: _Потпиши...

en: _Statusbar
sr: _Линија са стањем

en: _Toolbar
sr: _Алатке

en: Expired
sr: Истекао

en: Never Expires
sr: Никад не истиче

en: Expiration Date
sr: Датум истека

en: Trust
sr: Поверење

en: Length
sr: Дужина

en: Type
sr: Тип

en: Operation complete
sr: Операција извршена

en: User IDs
sr: ИД корисника

en: User ID %d
sr: ИД корисника %d

en: User ID
sr: ИД корисника

en: _Primary
sr: _Први

note: callback
en: Set as primary User ID
sr: Постави као први ИД корисника

note: **** do ciphers ****
en: Ciphers
sr: Шифре

note: **** do hashes ****
en: Hashes
sr: Хеш

note: **** do compression ****
en: Compression
sr: Компресија

en: Key identifier
sr: Идентификатор кључа

note: type
en: Type:
sr: Тип:

en: Algorithm
sr: Алгоритам

en: Key creation date
sr: Датум образовања кључа

note: length
en: Length:
sr: Дужина:

en: _Revoke
sr: _Повуци

en: Revoke subkey %d
sr: Повуци подкључ %d

en: Subkey %d
sr: Подкључ %d

en: Delete subkey %d
sr: Уклони подкључ %d

en: %s Properties
sr: Особине за %s

en: All
sr: Све

en: Dis_abled
sr: _Онемогућено

en: Disabled keys cannot be used for operations
sr: Онемогућени кључеви се не могу користити за операције

en: Fingerprint:
sr: Отисак прста:

en: Fully trust owner
sr: Потпуно поуздан власник

en: Marginally trust owner
sr: Делимично поуздан власник

en: Never trust owner
sr: Непоуздан власник

en: Owner _Trust:
sr: Поверење _власнику:

en: Owner is unknown
sr: Власник није познат

en: Primary Key
sr: Први кључ

en: Trust placed in owner's ability to sign keys
sr: Поверење указано власнику да потписује кључеве

en: Unique key identifier
sr: Јединствени идентификатор кључа

en: Your personal key
sr: Ваш лични кључ

en: _Signatures:
sr: _Потпис:

en: PGP
sr: ПГП

en: _Validity
sr: Испра_вност

en: _Expires
sr: Истич_е

en: _Trust
sr: П_оверење

en: _Length
sr: _Дужина

en: T_ype
sr: Т_ип

en: Close Preferences
sr: Затвори поставке

en: Desktop Default
sr: Подразумевано са система

en: Icons Only
sr: Само иконе

en: Key Manager
sr: Управљач кључева

en: Only show icons
sr: Прикажи само иконе

en: Only show text
sr: Прикажи само текст

en: Preferences Help
sr: Помоћ за поставке

en: Seahorse Preferences
sr: Поставке морског коња

en: Show text below icons
sr: Прикажи текст испод икона

en: Show text beside icons
sr: Прикажи текст поред икона

en: Text Below Icons
sr: Текст испод икона

en: Text Beside Icons
sr: Текст поред икона

en: Text Only
sr: Само текст

en: Toolbar _Style:
sr: _Стил алатки:

en: Use system settings
sr: Користи подешавања система

en: Visible Columns
sr: Приказане колоне

en: Revoke Subkey %d of %s
sr: Повуци подкључ %d од %s

en: Revoke %s
sr: Повуци %s

en: You are about to add %s as a revoker for %s. This operation cannot be undone! Are you sure you want to continue?
sr: Управо ћете додати %s као повлачење за %s. Ова операција се не може опозвати! Да ли сте сигурни да желите да наставите?

en: Compromised
sr: Компромитован

en: Key has been compromised
sr: Кључ је компромитован

en: Key has been superseded
sr: Кључ је превазиђен

en: Key is no longer used
sr: Кључ није више у употреби

en: No Reason
sr: Нема разлога

en: No reason for revoking key
sr: Нема разлога за повлачење кључа

en: Not Used
sr: Није коришћен

en: Optional description of revocation
sr: Необавезан опис за повлачење

en: Re_voke
sr: По_вуци

en: Reason for revoking the key
sr: Разлог за повлачење кључа

en: Revoke key
sr: Повуци кључ

en: Superseded
sr: Превазиђен

en: _Description:
sr: _Опис:

en: _Reason:
sr: _Разлог:

en: Are you sure you want to sign all user IDs for %s?
sr: Да ли сте сигурно да желите да потпишете све ИД-е корисника за %s?

en: Casually
sr: Немарно

en: Default answer
sr: Подразумевани одговор

en: Have casually checked key
sr: Кључ је немарно проверен

en: Have checked key very carefully
sr: Кључ је проверен врло пажљиво

en: Have not checked key
sr: Кључ није проверен

en: If signature can be revoked
sr: Уколико се потпис може повући

en: If signature expires with key
sr: Уколико потпис истиче заједно са кључем

en: If signature is local to the key ring and won't be exported with the key
sr: Уколико је потпис локалан за кључ и неће се извозити заједно са кључем

en: No answer
sr: Нема одговора

en: Not at all
sr: Није уопште

en: Sign Key
sr: Потпиши кључ

en: Very carefully
sr: Веома брижљиво

en: _How carefully have you checked this key?
sr: _Колико брижљиво сте проверили овај кључ?

en: _Local
sr: _Локални

en: _Revocable
sr: Може се _повући
