sound-juicer - en to sr translation catalogue (118 entries)

en: Extract music from your CDs
sr: Извуците музику са ваших ЦД-ова

en: Sound Juicer CD Ripper
sr: Звуковниково преузимање са ЦД-а

en: <b>Album Progress</b>
sr: <b>Напредовање албума</b>

en: <b>Artist:</b>
sr: <b>Извођач:</b>

en: <b>CD _Drive</b>
sr: <b>ЦД уређај</b>

en: <b>Duration:</b>
sr: <b>Трајање:</b>

en: <b>Music Folder</b>
sr: <b>Директоријум са музиком</b>

en: <b>Title:</b>
sr: <b>Наслов:</b>

en: <b>Track Names</b>
sr: <b>Име песме</b>

en: <b>Track Progress</b>
sr: <b>Ток песме</b>

en: <b>_Quality</b>
sr: <b>_Квалитет:</b>

en: <b>_Track Format</b>
sr: <b>_Облик песме</b>

en: <i>Coming soon!</i>
sr: <i>Стиже ускоро!</i>

en: D_irectory Hierarchy
sr: _Хијерархија директоријума

en: E_ject
sr: Избаци

en: Example Path:
sr: Путања за пример:

en: Excellent quality lossless compression
sr: Компресије одличног квалитета без губитка

en: Good quality lossy compression
sr: Компресија доброг квалитета без губитака

en: High quality lossy compression
sr: Компресија високог квалитета без губитака

en: Multiple Albums Found
sr: Више албума пронаћено

en: Ogg Vorbis
sr: Ог Ворбис

en: Preferences
sr: Поставке

en: Progress
sr: Напредовање

en: Raw audio
sr: Необрађени звук

en: Sound Juicer
sr: Звуковник

en: This CD could be more than one album. Please select which album it is below and press <i>Continue</i>.
sr: Овај ЦД може имати више од једног албума.  Селектујте албум који је испод и притисните <i>Настави</i>.

en: Wave
sr: Талас

en: _Browse...
sr: _Претражи...

en: _CD
sr: _ЦД

en: _Contents
sr: _Садржај

en: _Continue
sr: _Настави

en: _Deselect All
sr: _Укини избор за све

en: _Eject when finished
sr: _Избаци по завршетку

en: _Extract
sr: И_звуци

en: _File Name
sr: Назив датотеке

en: _Re-read
sr: _Поново учитај

en: _Strip special characters
sr: И_збаци нарочите знаке

en: label
sr: ознака

en: path_example_label
sr: пример_ознаке_путање

en: %at -- album title %aT -- album title (lowercase) %aa -- album artist %aA -- album artist (lowercase) %tt -- track title %tT -- track title (lowercase) %ta -- track artist %tA -- track artist (lowercase)
sr: %at — наслов албума %aT — наслов албума (малим словима) %aa — извођач албума %aA — извођач албума (малим словима) %tt — наслов песме %tT — наслов песме (малим словима) %ta — извођач песме %tA — извођач песме (малим словима)

en: Do not specify an extension. %at -- album title %aT -- album title (lowercase) %aa -- album artist %aA -- album artist (lowercase) %tn -- track number (i.e 8) %tN -- track number, zero padded (i.e 08) %tt -- track title %tT -- track title (lowercase) %ta -- track artist %tA -- track artist (lowercase)
sr: Не наводи екстензију. %at — наслов албума %aT — наслов албума (малим словима) %aa — извођач албума %aA — извођач албума (малим словима) %tn — број песме (нпр. 8) %tN — број песме, попуњен нулама (нпр. 08) %tt — наслов песме %tT — наслов песме (малим словима) %ta — извођач песме %tA — извођач песме (малим словима)

en: If enabled, special characters such as space, wildcards and backslashes will be removed from the output filename.
sr: Ако је укључено, специјални карактери као размак, симболи који замењује сва слова (*?) и обрнута коса црта, би ће уклоњени из излазног имена датотеке.

en: If to strip special characters from filenames
sr: Ако исећи специјалне карактере из имена датотеке

en: Paranoia mode, 3 settings: 0 (no paranoia), 4 (cdda2wav-style overlap checking) and 255 (full paranoia)
sr: Параноија мод, 3 подешавања: 0 (не параноија), 4 (cdda2wav-style провера преклапања) и 255 (пуна параноија)

en: The directory structure for the files
sr: Структура директоријума за датотеке

en: The name pattern for files
sr: Облик имена за датотеке

en: The paranoia mode to use
sr: Параноија мод за употребу

en: Whether to eject the CD when finished extracting.
sr: Да ли да избацим ЦД када завршим извлачење.

en: Select the drive
sr: Одабери драјв

en: Unnamed CDROM
sr: Неименовани ЦД уређај

en: Unnamed SCSI CD-ROM (%s)
sr: Неименовани скази ЦД уређај (%s)

en: File image
sr: Датотека слике

en: An Audio CD Extractor
sr: Извлачење ЦД звука

en: A file called '%s' exists, size %lu kB.
    Do you want to skip this track or overwrite it?
sr: Датотека звана „%s“ постоји, величине %lu kB.
    Да ли желите да прескочите ову песму или да је преснимите?

en: _Skip
sr: Пре_скочи

en: _Overwrite
sr: _Пресними

en: Extracting '%s'
sr: Извлачење „%s“

note: TODO: need to have a better message here
en: The tracks have been copied successfully.
sr: Датотеке су успешно копиране.

en: Encoding format
sr: Облик врсте записа

en: The format to write the encoded audio in
sr: Облик за писање начина тонског записа у

en: Could not create GStreamer cdparanoia reader
sr: Не може да створи ГСтримеров читач cdparanoia

en: Could not create GStreamer encoder (%s)
sr: Не може да направи ГСтримеров енкодер (%s)

en: Could not create GStreamer file output
sr: Не може да направи ГСтримерову излазну датотеку

en: Could not get current track position
sr: Не може да добије тренутну позицију стазе

en: Extractor object is not valid. This is bad, check your console for errors.
sr: Извучени објекат није одговарајућ. То је лоше, проверите своју конзолу за грашкама.

en: Ripped with Sound Juicer
sr: Извучен помоћу Звуковника

en: Could not seek to track
sr: Не може да потражи стазу

en: Could not get track start position
sr: Не може да добије стартну позицију стазе

en: The plugin necessary for CD access was not found
sr: Додатак неопходан за приступ ЦД-у није нађен

en: The plugin necessary for file access was not found
sr: Додатак неопходан за приступ датотеци није нађен

en: Could not start Sound Juicer
sr: Не могу да покренем Звуковник

en: Reason
sr: Разлог

en: Please consult the documentation for assistance.
sr: Погледајте документацију за помоћ.

en: You are currently extracting a CD. Do you want to quit now or continue?
sr: Ви тренутно извлачите са ЦД-a.  Да ли сада хоћете да прекинете или да наставите?

en: (unknown)
sr: (непознато)

en: Title
sr: Наслов

en: Artist
sr: Извођач

en: Could not read the CD
sr: Не могу да читам ЦД

en: Sound Juicer could not read the track listing on this CD.
sr: Звуковник не може да чита списак песама са овог ЦД-а.

note: Set statusbar message
en: Retrieving track listing...please wait.
sr: Преузимам списак песама... причекајте.

en: No CD-ROM drives found
sr: Ниједан ЦД уређај није нађен

en: Sound Juicer could not find any CD-ROM drives to read.
sr: Звуковник не може да наће ниједан ЦД уређај да чита.

en: Sound Juicer could not access the CD-ROM device '%s'
sr: Звуковник не може да приступи ЦД уређају „%s“

en: Cannot find any suitable encoders
sr: Не могу да нађем пригодне врсте записа

en: The currently selected encoder is not available on your installation.
sr: Тренутно изабрана врста записа није доступна на вашем систему.

en: Change the encoder
sr: Измени врсту записа

en: Unknown column %d was edited
sr: Непознатa колона %d је промењена

en: Could not display help for Sound Juicer
    %s
sr: Не може да прикаже помоћ за Звуковника
    %s

en: Could not create GConf client.
sr: Не може да направи ГКонф клијент.

en: Extract
sr: Извуци

en: Track
sr: Стаза

en: Duration
sr: Трајање

en: Cannot create MusicBrainz client
sr: Не може направити MusicBrainz клијент

en: Cannot read CD: %s
sr: Не могу да читам ЦД: %s

en: Unknown Artist
sr: Непознати извођач

en: Unknown Title
sr: Непознат наслов

en: Track %d
sr: Стаза %d

en: MusicBrainz metadata object is not valid. This is bad, check your console for errors.
sr: MusicBrainz објекат са метаподацима није одговарајући. То је лоше, проверите своју конзолу за грешке.

en: Device '%s' does not contain a media
sr: Уређај „%s“ не садржи медиј

en: Device '%s' could not be opened. Check the access permissions on the device.
sr: Не могу да отворим уређај „%s“. Проверите приступна овлашћења за уређај.

en: This CD could not be queried: %s
sr: Овај ЦД не може да буде захтеван: %s

en: This CD was not found.
sr: Овај ЦД није пронађен.

en: Various
sr: Разни

en: Could not create CD lookup thread
sr: Не могу да направим нит за прегледање ЦД-а

en: Album Artist, Album Title
sr: Извођач albuma, Наслов albuma

en: Track Artist, Album Title
sr: Извођач стазе - Наслов албума

en: Album Title
sr: Наслов albuma

en: Album Artist
sr: Извођач albuma

en: Album Artist - Album Title
sr: Извођач albuma - Наслов albuma

en: [none]
sr: [ништа]

en: Number - Title
sr: Број - Наслов

en: Track Title
sr: Наслов стазе

en: Track Artist - Track Title
sr: Извођач стазе - Наслов стазе

en: Number. Track Artist - Track Title
sr: Број. Извођач стазе - Наслов стазе

en: Select Output Location
sr: Одаберите излазну локацију

en: Track Artist
sr: Извођач стазе

en: Could not create directory %s: %s
sr: Нисам могао да направим директоријум %s: %s

en: Could not eject the CD
sr: Не може да избаци ЦД
