gnome-pim 2.2.0 - en to sr translation catalogue (429 entries)

note: Calendar
en: week-starts-monday: yes
sr: седмица-почиње-понедељком: да

en: File %s is corrupt. Please check your installation.
sr: Датотека %s је оштећена. Проверите своју инсталацију.

en: File %s could not be found. Please check your installation.
sr: Не може да пронађе датотеку %s. Проверите своју инсталацију.

en: <b>Classification</b>
sr: <b>Класификација</b>

en: <b>End Date</b>
sr: <b>Крајњи датум</b>

en: <b>Exceptions</b>
sr: <b>Изузеци</b>

en: <b>General</b>
sr: <b>Опште</b>

en: <b>Time</b>
sr: <b>Време</b>

en: <b>Warning Time</b>
sr: <b>Време упозорења</b>

en: <b>Warning Type</b>
sr: <b>Врста упозорења</b>

en: Command:
sr: Наредба:

en: Con_fidential
sr: Тај_но

en: End _at
sr: Заврши _у

en: End af_ter
sr: Заврши по_сле

en: General
sr: Опште

en: Owner:
sr: Власник:

en: Pri_vate
sr: Прив_атно

en: Receiver:
sr: Прималац:

en: Recurrence
sr: Понављање

en: Reminder
sr: Подсетник

en: Repeat in_definitely
sr: Понављај у недоглед

en: _All day event
sr: _Целодневни догађај

en: _Audible alarm
sr: _Звучни аларм

en: _Begin:
sr: _Почни:

en: _Days
sr: _Дани

en: _Display alarm
sr: _Прикажи аларм

en: _E-mail message
sr: _Порука електронске поште

en: _End:
sr: _Крај:

en: _Hours
sr: _Часови

en: _Minutes
sr: _Минути

en: _Program execution
sr: _Извршавање програма

en: _Public
sr: _Јавно

en: _Recurrence:
sr: _Понављање:

en: _Summary:
sr: _Резиме:

en: _Warning time:
sr: _Време упозорења:

en: daily
sr: дневно

en: dialog1
sr: дијалог1

en: monthly
sr: месечно

en: never
sr: никада

en: occurrences
sr: понављања

en: weekly
sr: седмично

en: yearly
sr: годишње

en: X Position
sr: Водоравна позиција

en: Canvas item x position
sr: Водоравна поставка површинске ставке

en: Y Position
sr: Усправна позиција

en: Canvas item y position
sr: Усправна поставка површинске ставке

en: Width
sr: Ширина

en: Canvas item width
sr: Ширина површинске ставке

en: Height
sr: Висина

en: Canvas item height
sr: Висина површинске ставке

en: Year
sr: Година

en: The displayed year
sr: Приказана година

en: Month
sr: Месец

en: The displayed month (1-12)
sr: Приказани месец (1-12)

en: Day
sr: Дан

en: The displayed day of month (1-31)
sr: Приказани дан у месецу (1-31)

en: Heading font
sr: Фонт заглавља

en: Font to use for the heading
sr: Фонт који се користи за заглавља

en: Heading font description
sr: Опис фонта заглавља

en: PangoFontDescription of the font to use for the heading
sr: PangoFontDescription фонта који се користи за заглавља

en: Day font
sr: Фонт дана

en: Font to use for the day items
sr: Фонт који се користи за дневне ставке

en: Day font description
sr: Опис фонта дана

en: PangoFontDescription of the font to use for the day items
sr: PangoFontDescription фонта који се користи за дневне ставке

en: Heading padding
sr: Подлога заглавља

en: Size of the heading's padding
sr: Величина подлоге заглавља

en: Day padding
sr: Подлога за дан

en: Size of the padding around day items
sr: Величина подлоге око дневних ставки

en: Show week numbers
sr: Прикажи бројеве седмица

en: Whether week numbers are displayed
sr: Да ли се приказују бројеви седмица

note: Update labels
en: Week %V/%G
sr: Седмица %V/%G

note: Translators: This is "%weekstart to %weekend". You should probably * use FIGURE DASH (0x2012) instead of '-'.
en: %s - %s
sr: %s — %s

note: FIXME: this baby is never freed
en: New appointment...
sr: Нов састанак...

en: Day View
sr: Дневни преглед

en: Week View
sr: Седмични преглед

en: Month View
sr: Месечни преглед

en: Year View
sr: Годишњи преглед

en: Error while creating backup file %s: %s
sr: Грешка приликом креирања датотеке за резервну копију %s: %s

en: Could not stat %s: %s
sr: Не може да почне %s: %s

en: File %s has changed since it was loaded. Save anyways and overwrite any changes?
sr: Датотека %s је промењена после пуњења. Сачувајте је свакако и поништите те промене?

en: Calendar (GNOME Calendar)
sr: Календар (ГНОМ Календар)

en: The GNOME personal calendar and schedule manager
sr: ГНОМ лични календар и менаџер распореда

en: Snooze
sr: Дремај

en: January
sr: јануар

en: February
sr: фебруар

en: March
sr: март

en: April
sr: април

en: May
sr: мај

en: June
sr: јун

en: July
sr: јул

en: August
sr: август

en: September
sr: септембар

en: October
sr: октобар

en: November
sr: новембар

en: December
sr: децембар

note: Widget Setup
en: Go to date
sr: Иди на датум

note: Label
en: Please choose the date to jump to:
sr: Изаберите датум на који се прелази:

en: _Year:
sr: _Година:

en: _Month:
sr: _Месец:

en: _Today
sr: _Данас

en: GNOME Calendar
sr: ГНОМ Календар

en: Load calendar
sr: Напуни календар

en: Save calendar
sr: Сачувај календар

en: _New calendar
sr: _Нови календар

en: Create a new calendar
sr: Креирај нови календар

en: _New appointment...
sr: _Нови састанак...

en: Create a new appointment
sr: Направи нови састанак

en: New appointment for _today...
sr: _Данашњи нови састанак...

en: Create a new appointment for today
sr: Направи нови данашњи састанак

en: New
sr: Ново

en: Prev
sr: Претходни

en: Go back in time
sr: Иди у прошлост

en: Today
sr: Данас

en: Go to present time
sr: Иди у садашњост

en: Next
sr: Следећа

en: Go forward in time
sr: Иди у будућност

en: Go to
sr: Иди до

en: Go to a specific date
sr: Иди на одређени датум

en: %s: Invalid argument for --view option: %s!
sr: %s: Неважећи аргумент --view опције: %s!

en: calendar file to load
sr: Календар за учитавање

en: FILE
sr: ДАТОТЕКА

en: startup view mode (dayview, weekview, monthview, yearview)
sr: Почетни начин погледа (дневни, седмични, месечни, годишњи)

en: VIEW
sr: ПОГЛЕД

en: start in iconic mode
sr: Почни у икони

en: Outline:
sr: Контура:

en: Headings:
sr: Заглавља:

en: Empty days:
sr: Слободни дани:

en: Appointments:
sr: Састанци:

en: Highlighted day:
sr: Наглашени дан:

en: Day numbers:
sr: Бројеви дана:

en: Current day's number:
sr: Број текућег дана:

en: Event day's number:
sr: Број дана кад је догађај:

en: To-Do item that is not yet due:
sr: Ставка за урадити још није доспела:

en: To-Do item that is due today:
sr: Ставка за урадити која је доспела данас:

en: To-Do item that is overdue:
sr: Ставка за урадити која је задоцнила:

en: Configuration error: The configuration key %s has the invalid value %d! Values must be in the range 0 to 144000. The key is reset to a sane value.
sr: Грешка у конфигурацији: кључ конфигурације %s има неважећу вредност %d! Вредности морају бити у опсегу од 0 до 144000. Кључ је враћен на разумну вредност.

en: Configuration error: The configuration key %s has the invalid value %d! Values must be day hours, i.e. in the range 0 to 23. The key is reset to a sane default value.
sr: Грешка у конфигурацији: кључ конфигурације %s има неважећу вредност %d! Вредности морају бити сати у дану, тј. у опсегу од 0 до 23. Кључ је враћен на разумнуподразумевану вредност.

en: Choose command
sr: Изабери наредбу

note: Day range
en: Day Range
sr: Опсег дана

en: Please select the start and end hours you want to be displayed in the day view and week view. Times outside this range will not be displayed by default.
sr: Одредите почетни и крајњи час који желите да се види у дневном и седмичном приказу. Времена ван овог опсега се подразумевано неће приказивати.

en: Day _start:
sr: _Почетак дана:

en: Day _end:
sr: _Крај дана:

note: Options
en: Options
sr: Опције

en: _Roll calendar to next day on midnight
sr: _Помери календар на поноћ следећег дана

en: Example
sr: Пример

note: Title
en: Displayed Attributes
sr: Приказани атрибути

note: Explanation
en: The following attributes are displayed in the to do list:
sr: Следећи атрибути су приказани у за урадити списку:

note: Check boxes
en: Summary
sr: Извештај

en: _Due date
sr: _Датум доспећа

en: _Priority
sr: _Приоритет

en: Time _until due
sr: Време до д_оспећа

en: Cate_gories
sr: Кате_горије

en: Minutes
sr: Минути

en: Hours
sr: Часови

en: Days
sr: Дани

note: Alarm properties header
en: Alarm Properties
sr: Особине аларма

note: Beep on display alarms
en: _Beep on display alarms
sr: _Звук уз визуелни аларм

en: Audio alarms t_imeout after
sr: Звучни аларм _кашњење

en: seconds
sr: секунди

en: Enable _snoozing for
sr: Омогући _дремање за

note: Default alarm types header
en: Default Alarm Types
sr: Подразумеване врсте аларма

en: Alarm type
sr: Врста аларма

en: Advance warning time
sr: Време упозоравања унапред

en: _Display
sr: _Прикажи

en: A_udio
sr: З_вучно

en: _Program
sr: _Програм

en: _Mail
sr: П_ошта

en: _Run program:
sr: _Изврши програм:

en: Browse...
sr: Преглед...

note: translator note: the person who receives mail
en: Mail recei_ver:
sr: Прималац пош_те:

en: Configuration error: Day end time (%d) is before day start time (%d)! The times are reset to sane default values.
sr: Грешка у конфигурацији: Дан и време (%d) су пре почетног часа у дану (%d)! Време је враћено на разумну подразумевану вредност.

en: GNOME Calendar Preferences
sr: Поставке за ГНОМ календар

en: Time Display
sr: Приказ времена

en: Colors
sr: Боје

en: To Do List
sr: Списак за урадити

en: Alarms
sr: Аларми

en: Audio alarm timeout
sr: Истек звучног аларма

en: Audio alarms by default?
sr: Подразумевани звучни аларми?

en: Auto-rollover at midnight?
sr: Аутоматско пребацивање у поноћ?

en: Beep on display alarms?
sr: Звук уз визуелне аларме?

en: Calendar colors
sr: Боје календара

en: Color of overdue to do items
sr: Боја задоцнелих ставки за урадити

en: Color of to do items due today
sr: Боја данашњих ставки за урадити

en: Day end
sr: Крај дана

en: Day start
sr: Почетак дана

en: Default alarm mail warning time
sr: Подразумевано време за упозорење поштом

en: Default alarm pop-up warning time
sr: Подразумевано време за упозорење искакањем

en: Default alarm program start time
sr: Подразумевано време за упозорење извршавањем програма

en: Default alarm program to execute
sr: Подразумевани програм за аларм

en: Default audio alarm warning time
sr: Подразумевано време за упозорење звуком

en: Default mail receiver
sr: Подразумевани прималац поште

en: Display alarm pop-ups by default?
sr: Подразумевани искакајући аларми?

en: Execute program on alarms by default?
sr: Подразумевано извршавање програма по аларму?

en: If this option is enabled, GNOME Calendar's day view will automatically jump to the next day at midnight if the current day was displayed before.
sr: Ако је ова опција активна, дневни преглед ГНОМ календара ће аутоматски скочити на поноћ следећег дана уколико је текући дан био раније приказан.

en: If this option is enabled, all alarms default to execute a program on occurence.
sr: Ако је ова опција активна, сви аларми ће подразумевано извршити програм при активирању.

en: If this option is enabled, all alarms default to opening a pop-up on occurence.
sr: Ако је ова опција активна, сви аларми ће подразумевано показати искакајући прозор при активирању.

en: If this option is enabled, all alarms default to playing a sound on occurence.
sr: Ако је ова опција активна, сви аларми ће подразумевано одсвирати звук при активирању.

en: If this option is enabled, all alarms default to sending mail on occurence.
sr: Ако је ова опција активна, сви аларми ће подразумевано послати пошту при активирању.

en: If this option is enabled, there will be an audible beep whenever a alarm pop-up opens. This does not affect other types of notifications.
sr: Ако је ова опција активна, чуће се звук сваки пут кад аларм отвори искакајући прозор. Ово не утиче на остале врсте упозорења.

en: Normal color of to do items
sr: Нормална боја ставки за урадити

en: Send mail on alarms by default?
sr: Подразумевано слање поште по аларму?

en: Show which to do list columns?
sr: Које ступце списка за урадити приказати?

en: Snooze timeout
sr: Време истека дремања

en: These attributes determine which columns are shown in the to do list.
sr: Ове особине одређују који ступци су приказани у списку за урадити.

en: These attributes specify the different color for the calendar.
sr: Ове особине одређују различиту боју за календар.

en: This attribute specifies the color to use for to do items that are due today.
sr: Ова особина одређује боју која се користи за ставке које доспевају данас.

en: This attribute specifies the color to use for to do items that are overdue.
sr: Ова особина одређује боју која се користи за ставке које су задоцниле.

en: This attribute specifies the color to use for to do items that either have no due date set or where the due date is neither today nor in the past.
sr: Ова особина одређује боју која се користи за ставке које или немајуодређен датум доспећа или чији датум доспећа није ни данас ни у прошлости.

en: This option specifies the default program that gets executed whenever a program alarm occurs.
sr: Ова особина одређује претпостављени програм који се извршава кад год је активиран програмски аларм.

en: This option specifies the default receiver for e-mail that is sent in response the the occurance of an alarm.
sr: Ова особина одређује претпостављеног примаоца поште која се шаље као одговор на активрани аларм.

en: This option specifies the default time in minutes that pop-up are display in advance of the scheduled date.
sr: Ова особина одређује колико минута раније ће се појавити искакајући прозору односу на предвиђени датум.

en: This option specifies the default time in minutes that programs are executed in advance of the scheduled date.
sr: Ова особина одређује колико минута раније ће се извршити програму односу на предвиђени датум.

en: This option specifies the default time in minutes that sounds are played in advance of the scheduled date.
sr: Ова особина одређује колико минута раније ће се чути звуциу односу на предвиђени датум.

en: This option specifies the maximum time in seconds for the snooze mode. If this is 0 the snooze mode is turned off.
sr: Ова опција одређује максималан број секунди за дремање. Ако је ово 0 дремање је искључено.

en: This option specifies the maximum time in seconds that audio alarms will sound. If this is 0 they will sound forever if not turned off.
sr: Ова опција одређује максималан број секунди колико ће се чути аларм. Ако је ово 0 чуће се непрекидно уколико се не искључе.

en: This option specifies the time in minutes that e-mail is sent in advance of the scheduled date.
sr: Ова особина одређује колико минута раније ће се послти поштау односу на предвиђени датум.

en: This value determines the first hour that is to be displayed in the day view and week view. Times before this hour are not displayed by default.
sr: Ова вредност одређује први час који ће се приказивати у дневном и у седмичном приказу. Времена пре овог часа се подразумевано не приказују.

en: This value determines the last hour that is to be displayed in the day view and week view. Times after this hour are not displayed by default.
sr: Ова вредност одређује последњи час који ће се приказивати у дневном и у седмичном приказу. Времена после овог часа се подразумевано не приказују.

en: Church
sr: Црква

en: Friends
sr: Пријатељи

en: Hacking
sr: Програмирање

en: Hobby
sr: Хоби

en: Housekeeping
sr: Домаћинство

en: Love
sr: Љубав

en: Meeting
sr: Састанак

en: Money
sr: Новац

en: Music
sr: Музика

en: Paperwork
sr: Папирологија

en: Relatives
sr: Рођаци

en: School
sr: Школа

en: Shopping
sr: Куповина

en: Travel
sr: Путовања

en: Work
sr: Посао

en: To Do Item Categories
sr: Категорије списка за урадити

en: Please select the categories of the current item:
sr: Изаберите категорије текуће ставке:

note: Modify button
en: C_onfigure Categories...
sr: _Образуј категорије...

en: <Unnamed>
sr: <без имена>

note: default
en: %s properties
sr: %s особине

en: %s categories
sr: %s категорије

en: _Due Date:
sr: _Датум доспећа:

en: _Priority:
sr: _Приоритет:

en: C_ategories:
sr: К_атегорије:

en: Modify...
sr: Промени...

en: Item C_omments:
sr: Примедба о _елементу:

en: Overdue!
sr: Задоцнио!

en: Due today!
sr: Доспева данас!

en: %d week(s), %d day(s)
sr: %d седмица(е), %d дан(а)

en: %d day(s)
sr: %d дан(а)

en: High (%d)
sr: Високо (%d)

en: Medium (%d)
sr: Средње (%d)

en: Low (%d)
sr: Ниско (%d)

en: Due Date
sr: Дан доспећа

en: Priority
sr: Приоритет

en: Time Left
sr: Преостало време

en: Categories
sr: Категорије

en: Could not display help: %s
sr: Не могу приказати помоћ: %s

en: No Card Name
sr: Нема имена картице

en: Identity
sr: Идентитет

en: Network
sr: Мрежа

en: Addresses
sr: Адресе

en: Phone
sr: Телефон

en: Geographical
sr: Географски

en: Explanatory
sr: Описно

en: Security
sr: Заштита

en: <b>Birthday</b>
sr: <b>Рођендан</b>

en: <b>Name</b>
sr: <b>Име</b>

en: <b>Organization</b>
sr: <b>Организација</b>

en: <b>Type</b>
sr: <b>Врста</b>

en: A_ddress:
sr: Адре_са:

en: C_omment:
sr: П_римедба:

en: Car phon_e
sr: Телефон у а_уту

en: Card Properties
sr: Поставке картице

en: Ce_ll phone
sr: Мо_билни телефон

en: Cit_y:
sr: Г_рад:

en: Cou_ntry:
sr: Др_жава:

en: Do_mestic
sr: До_маћи

en: E_xtended:
sr: П_роширени:

en: Fa_x
sr: Фа_кс

en: File _As:
sr: Сачувај _као:

en: L_ongitude:
sr: Д_ужина:

en: Mo_dem
sr: Мо_дем

en: Ot_her
sr: _Остала

en: PC_S
sr: ПЦ_С

en: P_ostal
sr: П_оштански

en: Pa_ger
sr: Пеј_џер

en: Parce_l
sr: Паке_т

en: Pos_tal Code:
sr: Пош_тански број:

en: Postal _Box:
sr: Поштански _фах:

en: Pre_ferred
sr: Прио_ритетно

en: Public _key:
sr: Јавни _кључ:

en: Re_gion:
sr: Ре_гија:

en: Telephone _number:
sr: Број _телефона:

en: Time _Zone
sr: Временска _Зона

en: V_oice
sr: Г_лас

en: Voice _message
sr: Говорна _порука

en: _Address:
sr: _Адреса:

en: _BBS
sr: _ББС

en: _Birthdate:
sr: _Датм рођења:

en: _Family name:
sr: _Презиме:

en: _Freeform address
sr: _Слободан облик адресе

en: _Geographical Position
sr: _Географски положај

en: _Given name:
sr: _Дато име:

en: _Hours:
sr: _Часови:

en: _ISDN
sr: _ИСДН

en: _International
sr: _Међународни

en: _Internet
sr: _Интернет

en: _Job title:
sr: _Назив специјалности:

en: _Latitude:
sr: _Ширина:

en: _Middle name:
sr: _Средње слово:

en: _Minutes:
sr: _Минути:

en: _Organization:
sr: _Организација:

en: _PGP
sr: _ПГП

en: _Prefix:
sr: _Предметак:

en: _Private
sr: _Лично

en: _Street:
sr: _Улица:

en: _Suffix:
sr: _Наставак:

en: _Take From Name
sr: _Узми из имена

en: _Video
sr: _Видео

en: _Web page:
sr: _Веб странице:

en: _Work
sr: _Посао

en: Card Name
sr: Име картице

en: Given Name
sr: Име

en: Middle Name
sr: Име оца

en: Family Name
sr: Презиме

en: Prefix
sr: Предметак

en: Suffix
sr: Наставак

en: Organization
sr: Организација

en: Job Title
sr: Назив специјалности

en: E-Mail
sr: И-мејл

en: '%s' is not a valid column name
sr: '%s' није важеће име ступца

en: No matching card found.
sr: Одговарајућа картица није пронађена.

en: The end of the card list was reached, but the card was not found. Continue search from the beginning?
sr: Списак картица је на крају, али картица није пронађена. Настави претрагу од почетка?

en: The start of the card list was reached, but the card was not found. Continue search from the end?
sr: Списак картица је на почетку, али картица није пронађена. Настави претрагу од краја?

en: Continue
sr: Настави

en: Address Book (GNOME Card)
sr: Адресар (ГНОМ Картица)

en: GNOME Personal Address Book
sr: ГНОМ лични адресар

en: Case _sensitive
sr: Осетљиво на _велика и мала слова

en: Fin_d:
sr: Н_ађи:

en: Find _backwards
sr: Нађи од _краја

en: Column headers to display
sr: Заглавља стубаца за приказ

en: This list specifies the column headers that should be displayed in the card list. Allowed entries are: CardName, GivenName, MiddleName, FamilyName, Prefix, Suffix, Organization, Title (Job Description), EMail (e-mail address), URL (home page), and Phone (phone number).
sr: Овај списак одређује заглавља стубаца који ће се приказати у списку картица Дозвољене вредности су: ИмеКартице, Име, СредњеСлово, Презиме, Предметак, Наставак, Организација, Титула (Опис посла), ЕПошта (адреса е-поште), URL (матична страница), и Телефон (број телефона).

en: Find Card
sr: Нађи картицу

en: GNOME Address Book
sr: ГНОМ адресар

en: Electronic Business Card Manager
sr: Електронски организатор визиткарти

en: <unnamed>
sr: <без имена>

en: %s - GNOME Address Book
sr: %s - ГНОМ адресар

en: Create a new card file
sr: Направи нову датотеку са картицама

en: _Insert...
sr: _Убаци...

en: Add the contents of another card file
sr: Додај садржај неке друге датотеке са картицама

en: Open _Default
sr: Отвори _претпостављено

en: Open the default file
sr: Отвори претпостављену датотеку

en: By Card Name
sr: По имену

en: Sort by card name
sr: Поређај по имену картице

en: By Family Name
sr: По презимену

en: Sort by last name
sr: Поређај по презимену

en: By E-mail
sr: По е-пошти

en: Sort by e-mail address
sr: Поређај по адреси електронске поште

en: By Organization
sr: По организацији

en: Sort by organization
sr: Поређај по организацији

en: _New card
sr: _Нова картица

en: Create new card
sr: Направи нову картицу

en: _Delete card
sr: _Обриши картицу

en: Remove the current card
sr: Уклони тренутну картицу

en: Sort
sr: Поређај

en: Set sort criterium
sr: Одреди критеријум за ређање

en: Open a file
sr: Отвори датотеку

en: Save changes
sr: Сачувај промене

en: Create a new card
sr: Направи нову картицу

en: Edit card
sr: Измени картицу

en: Delete card
sr: Обриши картицу

en: Search a card
sr: Претражи картицу

en: Open Address Book
sr: Отвори адресар

note: FIXME: multi select
en: Append Address Book
sr: Додај у адресар

en: Save Address Book
sr: Сачувај адресар

en: Displayed c_olumns
sr: Приказани с_тупци

en: GNOME Card Preferences
sr: Поставке за ГНОМ картице

en: Layout
sr: Изглед

en: Save changes to address books before quitting?
sr: Сачувај промене у адресарима пре изласка?

en: Save changes to default address book before quitting?
sr: Сачувај промене у претпостављеном адресару пре изласка?

en: Save changes to address book "%s" before quitting?
sr: Сачувај промене у адресару "%s" пре изласка?

en: Quit without Saving
sr: Изађи без чувања

en: Display flags
sr: Прикажи заставице

en: Displayed date and/or time properties
sr: Приказане поставке за датум и/или време

en: Lazy mode
sr: Лењи режим

en: Lazy mode doesn't normalize entered date and time values
sr: Лењи режим не нормализује унете вредности за датум и време

en: Displayed year
sr: Приказана година

en: Displayed month
sr: Приказан месец

en: Displayed day of month
sr: Приказани дан у месецу

en: Hour
sr: Час

en: Displayed hour
sr: Приказани час

en: Minute
sr: Минут

en: Displayed minute
sr: Приказани минут

en: Second
sr: Секунда

en: Displayed second
sr: Приказана секунда

en: Lower limit year
sr: Година доње границе

en: Year part of the lower date limit
sr: Део који приказује годину доње границе датума

en: Upper limit year
sr: Година горње границе

en: Year part of the upper date limit
sr: Део који приказује годину горње границе датума

en: Lower limit month
sr: Месец доње границе

en: Month part of the lower date limit
sr: Део који приказује месец доње границе датума

en: Upper limit month
sr: Месец горње границе

en: Month part of the upper date limit
sr: Део који приказује месец горње границе датума

en: Lower limit day
sr: Дан доње границе

en: Day of month part of the lower date limit
sr: Део који приказује дан у месецу доње границе датума

en: Upper limit day
sr: Дан горње границе

en: Day of month part of the upper date limit
sr: Део који приказује дан у месецу горње границе датума

en: Lower limit hour
sr: Час доње границе

en: Hour part of the lower time limit
sr: Део који приказује час доње границе времена

en: Upper limit hour
sr: Час горње границе

en: Hour part of the upper time limit
sr: Део који приказује час горње границе времена

en: Lower limit minute
sr: Минут доње границе

en: Minute part of the lower time limit
sr: Део који приказује минут доње границе времена

en: Upper limit minute
sr: Минут горње границе

en: Minute part of the upper time limit
sr: Део који приказује минут горње границе времена

en: Lower limit second
sr: Секунда доње границе

en: Second part of the lower time limit
sr: Део који приказује секунду доње границе времена

en: Upper limit second
sr: Секунда горње границе

en: Second part of the upper time limit
sr: Део који приказује секунду горње границе времена

en: Date
sr: Датум

en: Enter the date directly
sr: Непосредно унеси датум

en: Select Date
sr: Изабери датум

en: Select the date from a calendar
sr: Изабери датум из календара

en: Time
sr: Време

en: Enter the time directly
sr: Непосредно унеси време

en: Select Time
sr: Изабери време

en: Select the time from a list
sr: Изабери време из списка

note: Translators: set this to anything else if you want to use a * 24 hour clock.
en: 24hr: no
sr: двадесетчетворочасовно: не

en: AM
sr: Пре подне

en: PM
sr: Поподне
