zenity - en to sr translation catalogue (109 entries)

en: Display dialog boxes from shell scripts
sr: Прикажи прозорче из скрипти командне љуске

en: Credits
sr: Захвале

en: Written by
sr: Написао

en: Translated by
sr: Превео

en: Orientation
sr: Усмерење

en: The orientation of the tray.
sr: Усмерење фиоке.

en: You must specify a dialog type. See 'zenity --help' for details
sr: Морате одредити врсту прозорчета. Погледајте „zenity --help‟ за више детаља

en: could not parse command from stdin
sr: не могу да рашланим наредбу са стандардног улаза

en: Zenity notification
sr: Зенити обавештење

en: No column titles specified for List dialog.
sr: Није одређен наслов колоне за прозорче са листом.

en: You should use only one List dialog type.
sr: Користите само једну врсту прозорчета са списком.

en: About Zenity
sr: О Зениту

en: Add a new entry
sr: Додај нови унос

en: All updates are complete.
sr: Све надоградње су одрађене.

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешке.

en: Are you sure you want to proceed?
sr: Да ли сте сигурни да желите наставити?

en: C_alendar:
sr: К_алендар:

en: Calendar selection
sr: Избор календара

en: Error
sr: Грешка

en: Information
sr: Информације

en: Progress
sr: Индикатор напретка

en: Question
sr: Упитник

en: Running...
sr: Покретање...

en: Select a date from below.
sr: Одаберите датум.

en: Select a file
sr: Одаберите датотеку

en: Select items from the list
sr: Одаберите ставку из листе

en: Select items from the list below.
sr: Одаберите ставку из доње листе.

en: Text View
sr: Текстуални приказ

en: Warning
sr: Упозорење

en: _Credits
sr: _Захвале

en: _Enter new text:
sr: _Унесите нови текст:

en: Set the dialog title
sr: Постави наслов прозорчета

en: TITLE
sr: НАСЛОВ

en: Set the window icon
sr: Одреди икону прозора

en: ICONPATH
sr: ПУТАЊА ДО ИКОНЕ

en: Set the width
sr: Постави ширину

en: WIDTH
sr: ШИРИНА

en: Set the height
sr: Постави висину

en: HEIGHT
sr: ВИСИНА

en: Display calendar dialog
sr: Прикажи прозорче календара

en: Set the dialog text
sr: Одреди текст прозорчета

en: Set the calendar day
sr: Одреди дан у календару

en: Set the calendar month
sr: Одреди месец у календару

en: Set the calendar year
sr: Одреди годину у календару

en: Set the format for the returned date
sr: Одреди формат повратног датума

en: Display text entry dialog
sr: Прикажи прозорче за унос текста

en: Set the entry text
sr: Одреди текст за унос

en: Hide the entry text
sr: Сакриј текст за унос

en: Display error dialog
sr: Прикажи прозорче за грешке

en: Do not enable text wrapping
sr: Не укључуј преламање текста

en: Display info dialog
sr: Прикажи прозорче са подацима

en: Display file selection dialog
sr: Прикажи прозорче за избор датотеке

en: Set the filename
sr: Одреди назив датотеке

en: FILENAME
sr: НАЗИВ ДАТОТЕКЕ

en: Allow multiple files to be selected
sr: Дозволи избор више датотека

en: Activate directory-only selection
sr: Покрени избор само директоријума

en: Activate save mode
sr: Покрени режим за снимање

en: Set output separator character
sr: Постави знак за раздвајање на излазу

en: SEPARATOR
sr: РАЗДВОЈНИК

en: Display list dialog
sr: Прикажи прозорче за листу

en: Set the column header
sr: Одреди заглавље колоне

en: Use check boxes for first column
sr: Користи контролне кућице за прву колону

en: Use radio buttons for first column
sr: Користи опциону дугмад за прву колону

en: Allow multiple rows to be selected
sr: Дозволи избор више редова

en: Allow changes to text
sr: Дозволи промене текста

en: Print a specific column (Default is 1. 'ALL' can be used to print all columns)
sr: Испиши одређену колону (подразумева се 1. „ALL“ се може користити за испис свих колона)

en: Hide a specific column
sr: Сакриј одређену колону

en: Display notification
sr: Прикажи обавештење

en: Set the notification text
sr: Постави текст обавештења

en: Listen for commands on stdin
sr: Прати наредбе на стандардном улазу

en: Display progress indication dialog
sr: Прикажи прозорче за индикатор напретка

en: Set initial percentage
sr: Одреди почетни проценат

en: Pulsate progress bar
sr: Пулсирајући индикатор напретка

en: Dismiss the dialog when 100% has been reached
sr: Одбаци прозорче када се стигне до 100%

en: Display question dialog
sr: Прикажи прозорче за упит

en: Display text information dialog
sr: Прикажи прозорче за текстуалне информације

en: Open file
sr: Отвори датотеку

en: Display warning dialog
sr: Прикажи прозорче за упозорење

en: About zenity
sr: О Зениту

en: Print version
sr: Верзија за штампу

en: General options
sr: Опште поставке

en: Show general options
sr: Прикажи опште поставке

en: Calendar options
sr: Поставке календара

en: Show calendar options
sr: Прикажи поставке календара

en: Text entry options
sr: Поставке текстуалног уноса

en: Show text entry options
sr: Прикажи поставке текстуалног уноса

en: Error options
sr: Поставке грешке

en: Show error options
sr: Прикажи поставке грешке

en: Info options
sr: Поставке информација

en: Show info options
sr: Прикажи поставке информација

en: File selection options
sr: Поставке изборника датотеке

en: Show file selection options
sr: Прикажи поставке изборника датотеке

en: List options
sr: Поставке листе

en: Show list options
sr: Прикажи поставке листе

en: Notification icon options
sr: Поставке обавештајне иконе

en: Show notification icon options
sr: Прикажи поставке обавештајне иконе

en: Progress options
sr: Поставке индикатора напретка

en: Show progress options
sr: Прикажи поставке индикатора напретка

en: Question options
sr: Поставке упита

en: Show question options
sr: Прикажи поставке упита

en: Warning options
sr: Поставке упозорења

en: Show warning options
sr: Прикажи поставке упозорења

en: Text information options
sr: Поставке текстуалног обавештења

en: Show text information options
sr: Прикажи поставке текстуалног обавештења

en: Miscellaneous options
sr: Остале поставке

en: Show miscellaneous options
sr: Прикажи остале поставке

en: This option is not available. Please see --help for all possible usages.
sr: Ова опција није доступна. Погледајте --help за све могућности.

en: --%s is not supported for this dialog
sr: Опција --%s није подржана за ово прозорче

en: Two or more dialog options specified
sr: Прослеђене су две или више опција прозорчета
