evolution 2.0 - en to sr translation catalogue (318 entries)

en: Searching...
sr: Претрага...

en: Reconnecting to LDAP server...
sr: Поновно повезивање на LDAP сервер...

en: Receiving LDAP search results...
sr: Примање LDAP резултата претраге...

en: Error performing search
sr: Грешка у претраживању

en: Folder not marked for offline support
sr: Директоријум није подешен за рад ван мреже

en: Unable to schedule resource '%s' for recurring meetings.
    You must book each meeting separately.
sr: Није могуће заказивање ресурса '%s' за поновљене састанке.
    Морате посебно заказати сваки састанак.

en: The resource '%s' is busy during the selected time period.
sr: Ресурс '%s' је заузет током изабраног временског периода.

en: Can only expunge in Deleted Items folder
sr: Може избацити само у директоријум Обрисани предмети

en: No Subject
sr: Без наслова

en: This message is not available in offline mode.
sr: Ова порука није доступна у раду ван мреже.

en: Moving messages
sr: Померање порука

en: Copying messages
sr: Копирање порука

en: Could not create directory %s: %s
sr: Није могуће прављење директоријума %s: %s

en: Could not load summary for %s
sr: Није могуће учитавање прегледа за %s

en: Could not create cache for %s
sr: Није могуће прављење cache за %s

en: Could not create journal for %s
sr: Није могуће прављење уноса у дневник за %s

en: Scanning for changed messages
sr: Претрага за промењеним порукама

en: Fetching summary information for new messages
sr: Узимање прегледа информација за нове поруке

en: Cannot append message in offline mode: cache unavailable
sr: Није могуће додавање поруке у раду ван мреже: недоступан cache

en: Cannot append message in offline mode: %s
sr: Није могуће додавање поруке у раду ван мреже %s

note: i18n: the '_' should appear before the same letter it does in the evolution:mail-config.glade "User_name" translation (or not at all)
en: Windows User_name:
sr: Windows _корисничко име:

note: i18n: GAL is an Outlookism, AD is a Windowsism
en: Global Address List / Active Directory
sr: Глобални списак адреса / активни директоријум

note: i18n: "Global Catalog" is a Windowsism, but it's a technical term and may not have translations?
en: Global Catalog server name:
sr: Име сервера глобалног каталога:

en: Limit number of GAL responses: %s
sr: Ограничи број GAL одговора: %s

en: Options
sr: Подешавања

en: Password Expiry Warning period: %s
sr: Период упозорења за истеклу лозинку: %s

en: Automatically synchronize account locally
sr: Аутоматски лоаклно усклади налог

note: i18n: copy from evolution:camel-imap-provider.c
en: Apply filters to new messages in Inbox on this server
sr: Примени филтере на нове поруке у Сандучету сервера

en: Check new messages for Junk contents
sr: Провери да нема ђубрета међу новим порукама

en: Only check for Junk messages in the Inbox folder
sr: Провери да нема ђубрета само у директоријуму Сандуче

en: For handling mail (and other data) on Microsoft Exchange servers
sr: За руковање поштом (и осталим подацима) на Microsoft Exchange серверима

note: i18n: "Secure Password Authentication" is an Outlookism
en: Secure Password
sr: Безбедна лозинка

note: i18n: "NTLM" probably doesn't translate
en: This option will connect to the Exchange server using secure password (NTLM) authentication.
sr: Ова опција ће повезати на Exchange сервер коришћењем пријаве уз безбедну лозинку (NTLM).

en: Plaintext Password
sr: Лозинка у тексту

en: This option will connect to the Exchange server using standard plaintext password authentication.
sr: Ова опција ће повезати на Exchange сервер коришћењем стандардне пријаве уз лозинку у тексту.

en: Exchange server %s
sr: Exchange сервер %s

en: Exchange account for %s on %s
sr: Exchange налог за %s на %s

en: Evolution Exchange backend process
sr: Еволуција Exchange услужни процес

en: No such folder %s
sr: Нема таквог директоријума %s

en: Cannot get folder info in offline mode.
sr: Није могуће добити информацију о директоријуму у раду ван мреже.

en: Cannot create folder in offline mode.
sr: Није могуће прављење директоријума у раду ван мреже.

en: Cannot delete folder in offline mode.
sr: Није могуће брисање директоријума у рааду ван мреже.

en: Cannot rename folder in offline mode.
sr: Није могуће преименовање директоријума у раду ван мреже.

en: Exchange transport can only be used with Exchange mail source
sr: Exchange пренос се може користити једино са Exchange извором поште

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
sr: Није могуће слање поруке: један или више неисправних прималаца

en: Could not find 'From' address in message
sr: Није могуће пронаћи 'Од' адресу у поруци·

en: Could not create socket: %s
sr: Није могуће прављење прикључка: %s

en: Could not connect to %s: %s
sr: Није могуће повезивање на %s: %s

en: Path too long: %s
sr: Путања је предугачка: %s

en: Could not start status thread: %s
sr: Није могуће покретање статусне нити: %s

en: Lost connection to %s
sr: Прекинута веза са %s

en: Error communicating with %s: %s
sr: Грешка у споразумевању са %s: %s

en: Could not connect to the Exchange server.
    Make sure the URL is correct (try "%s" instead of "%s"?) and try again.
sr: Није могуће повезивање на Exchange сервер.
    Проверите да ли је адреса (URL) исправна (можда "%s" уместо "%s"?) и покушајте поново.

en: Could not locate Exchange server.
    Make sure the server name is spelled correctly and try again.
sr: Није могуће пронаћи Exchange сервер.
    Проверите да ли је име сервера исправно уписано и покушајте поново.

en: Could not authenticate to the Exchange server.
    Make sure the username and password are correct and try again.
sr: Није могућа пријава на Exchange сервер.
    Проверите да ли су корисничко име и лозинка исправни и покушајте поново.

en: Could not authenticate to the Exchange server.
    Make sure the username and password are correct and try again.
    
    You may need to specify the Windows domain name as part of your username (eg, "MY-DOMAIN\%s").
sr: Није могућа пријава на Exchange сервер.
    Проверите да ли су корисничко име и лозинка исправни и покушајте поново.
    
    Мораћете да наведете име Windows домена као део вашег корисничког имена (нпр. „МОЈ-ДОМЕН\%s“).

en: Could not find OWA data at the indicated URL.
    Make sure the URL is correct and try again.
sr: Није могуће пронаћи OWA податке на назначеној адреси (URL).
    Проверите да ли је адреса исправна и покушајте поново.

en: Ximian Connector requires access to certain functionality on the Exchange Server that appears to be disabled or blocked.  (This is usually unintentional.)  Your Exchange Administrator will need to enable this functionality in order for you to be able to use Ximian Connector.
    
    For information to provide to your Exchange administrator, please follow the link below:
    http://support.novell.com/cgi-bin/search/searchtid.cgi?/ximian/ximian328.html
sr: Ximian Connector захтева приступ одређеној опцији Exchange сервера која изгледа није укључене или је забрањена.  (Ово је углавном ненамерно.)  Exchange администратор ће морати да укључи ову опцију да бисте могли да користите Ximian Connector.
    
    За детаље шта да проследите Exchange администратору, пратите везу испод:
    http://support.novell.com/cgi-bin/search/searchtid.cgi?/ximian/ximian328.html

en: The Exchange server URL you provided is for an Exchange 5.5 Server. Ximian Connector supports Microsoft Exchange 2000 and 2003 only.
sr: Адреса (URL) Exchange сервера коју сте унели је за Exchange 5.5 сервер. Ximian Connector подржава само Microsoft Exchange 2000 и 2003.

en: Could not configure Exchange account because an unknown error occurred. Check the URL, username, and password, and try again.
sr: Није могуће подешавање Exchange налога услед непознате грешке. Проверите адресу (URL), корисничко име и лозинку па покушајте поново.

en: Enter password for %s
sr: Унесите лозинку за %s

en: Enter password
sr: Унесите лозинку

note: i18n: These are Outlook's words for the default roles in the folder permissions dialog.
en: Owner
sr: Власник

en: Publishing Editor
sr: Уредник издања

en: Editor
sr: Уредник

en: Publishing Author
sr: Аутор издања

en: Author
sr: Аутор

en: Non-editing Author
sr: Аутор који не уређује

en: Reviewer
sr: Рецензент

en: Contributor
sr: Сарадник

en: None
sr: Ништа

en: Custom
sr: Произвољно

en: Select User
sr: Одаберите корисника

en: Addressbook...
sr: Адресар...

en: No such folder
sr: Нема таквог директоријума

en: Permission denied
sr: Забрањен приступ

en: No such folder.
sr: Нема таквог директоријума.

en: Could not create folder.
sr: Није могуће прављење директоријума.

en: Could not open folder: Permission denied
sr: Није могуће отварање директоријума: забрањен приступ

en: Could not open folder
sr: Није могуће отварање директоријума

en: Could not open Deleted Items folder
sr: Није могуће отварање директоријума Обрисани предмети

en: Could not get new messages
sr: Није могуће примање нових порука

en: Could not empty Deleted Items folder
sr: Није могуће пражњење директоријума Обрисани предмети

en: Could not append message; mailbox is over quota
sr: Није могуће додавање поруке; mailbox прелази квоту

en: Could not append message
sr: Није могуће додавање поруке

en: No such message
sr: Нема такве поруке

en: Message has been deleted
sr: Порука је обрисана

en: Error retrieving message
sr: Грешка при учитавању поруке

en: Mailbox does not support full-text searching
sr: Mailbox не подржава претрагу по свом тексту

en: Unable to move/copy messages
sr: Није могуће премештање/копирање порука

en: No mail submission URI for this mailbox
sr: Нема адресе (URI) за слање поште за овај mailbox

en: Server won't accept mail via Exchange transport
sr: Сервер не прихвата пошту преко Exchange траспорта

en: Your account does not have permission to use <%s>
    as a From address.
sr: Ваш налог није овлашћен да користи <%s>
    као адресу слања.

en: Could not send message.
    This might mean that your account is over quota.
sr: Није могуће слање поруке.
    Ово може значити да је ваш налог прешао квоту.

en: Could not send message
sr: Није могуће слање поруке

en: Generic error
sr: Општа грешка

en: Folder already exists
sr: Директоријум већ постоји

en: Folder doesn't exist
sr: Директоријум не постоји

en: Cannot create the specified folder:
    %s
sr: Није могуће прављење наведеног директоријума:
    %s

en: The specified folder name is not valid: %s
sr: Наведено име директоријума није исправно: %s

en: Create New Folder
sr: Направи нови директоријум

en: Folder _name:
sr: _Име директоријума:

en: Folder _type:
sr: _Тип директоријума:

en: Specify where to create the folder:
sr: Наведите где да направим директоријум:

en: Cannot transfer folder:
    %s
sr: Није могућ пренос директоријума:
    %s

en: Cannot delete folder:
    %s
sr: Није могуће брисање директоријума:
    %s

en: Really delete folder "%s"?
sr: Заиста обрисати директоријум "%s"?

en: Delete "%s"
sr: Обриши "%s"

en: Cannot rename folder:
    %s
sr: Није могуће преименовање директоријума:
    %s

en: Rename the "%s" folder to:
sr: Преименуј директоријум "%s" у:

en: Rename Folder
sr: Преименуј директоријум

en: A folder named "%s" already exists. Please use a different name.
sr: Директоријум са именом "%s" већ постоји. Употребите друго име.

note: It would be nice to insensitivize the OK button appropriately instead of doing this, but unfortunately we can't do this for the Bonobo control.
en: Please select a user.
sr: Изаберите корисника.

en: Opening Folder
sr: Отварање директоријума

en: Opening Folder "%s"
sr: Отварање директоријума "%s"

en: in "%s" ...
sr: у "%s" ...

en: Could not open other user's folder: %s.
sr: Није могуће отварање директоријума другог корисника: %s.

en: Cannot find the specified other user's folder.
sr: Није могуће налажење наведеног директоријума другог корисника.

en: Cannot unsubscribe from folder:
    %s
sr: Није могућа одјава са директоријума:
    %s

en: Really unsubscribe from folder "%s"?
sr: Заиста се одјавити са директоријума "%s"?

en: Unsubscribe from "%s"
sr: Одјави се са "%s"

en: Open Other User's Folder
sr: Отвори директоријум другог корисника

en: _Account:
sr: Н_алог:

en: _Folder Name:
sr: _Име директоријума:

en: _User:
sr: _Корисник:

en: Checkbox
sr: Кућица

en: Folder
sr: Директоријум

en: No error
sr: Нема грешке

en: A folder with the same name already exists
sr: Директоријум истог имена већ постоји

en: The specified folder type is not valid
sr: Наведени тип директоријума није исправан

en: I/O error
sr: I/O грешка

en: Not enough space to create the folder
sr: Недовољно места за прављење директоријума

en: The folder is not empty
sr: Директоријум није празан

en: The specified folder was not found
sr: Наведени директоријум није пронађен

en: Function not implemented in this storage
sr: Функција није подржана за ову оставу

en: Operation not supported
sr: Операција није подржана

en: The specified type is not supported in this storage
sr: Наведена врста није подржана за ову оставу

en: The specified folder cannot be modified or removed
sr: Наведени директоријум не може бити измењен нити уклоњен

en: Cannot make a folder a child of one of its descendants
sr: Није могуће пребацити директоријум у неки од његових поддиректоријума

en: Cannot create a folder with that name
sr: Није могуће направити директоријум са тим именом

en: This operation cannot be performed in off-line mode
sr: Ову операцију не можете извршити у раду ван мреже

en: Unknown error
sr: Непозната грешка

en: Evolution Addressbook Exchange backend
sr: Основни процес Еволуција Exchange адресара

en: Evolution Calendar Exchange backend
sr: Основни процес Еволуција Exchange календара

en: Evolution Exchange Component
sr: Еволуција Exchange део

en: Ximian Connector for Exchange
sr: Ximian Connector за Exchange

note: i18n: This is the title of an "other user's folders" hierarchy. Eg, "John Doe's Folders".
en: %s's Folders
sr: Директоријуми чији је власник %s

en: %sEnter password for %s
sr: %sУнесите лозинку за %s

note: email id is not proper, we return instead of trying nt_domain
en: Cannot change password due to configuration problems
sr: Није могућа промена лозинке услед проблема са подешавањима

en: Server rejected password because it is too weak.
    Try again with a different password.
sr: Сервер је одбио лозинку зато што је преслаба.
    Покушајте поново другачијом лозинком.

en: Could not change password
sr: Није могућа промена лозинке

en: Personal Folders
sr: Лични директоријуми

en: Favorite Public Folders
sr: Занимљиви јавни директоријуми

note: i18n: Outlookism
en: All Public Folders
sr: Сви јавни директоријуми

note: i18n: Outlookism
en: Global Address List
sr: Глобални списак адреса

en: Exchange Account is offline. Cannot display folders
sr: Exchange налог је ван мреже. Није могуће приказивање директоријума

en: Could not authenticate to server. (Password incorrect?)
sr: Није могућа пријава на сервер. (Лозинка неисправна?)

en: Could not authenticate to server.
    
    This probably means that your server requires you
    to specify the Windows domain name as part of your
    username (eg, "DOMAIN\user").
    
    Or you might have just typed your password wrong.
sr: Није могућа пријава на сервер.
    
    Ово вероватно значи да ваш сервер захтева да наведете
    име Windows домена као део вашег корисничког имена
    (нпр. „ДОМЕН\корисник“).
    
    Или сте једноставно укуцали погрешну лозинку.

en: Mailbox for %s is not on this server.
sr: Mailbox за %s није на овом серверу.

en: The server '%s' is running Exchange 5.5 and is
    therefore not compatible with Ximian Connector
sr: Сервер „%s“ користи Exchange 5.5 и стога није 
    сагласан са Ximian Connector-ом

en: Could not find Exchange Web Storage System at %s.
    If OWA is running on a different path, you must specify that in the
    account configuration dialog.
sr: Није могуће проналажење Exchange Web Storage система на %s.
    Ако OWA ради на другој путањи, морате је навести у 
    прозорчету за подешавање налога.

en: No mailbox for user %s on %s.
sr: Нема mailbox-а за корисника %s на %s.

en: Could not connect to server %s: %s
sr: Није могуће повезивање на сервер %s: %s

en: Could not resolve hostname
sr: Није могуће добијање имена рачунара

en: Network error
sr: Мрежна грешка

en: Ximian Connector requires access to certain functionality on the Exchange Server that appears to be disabled or blocked.  (This is usually unintentional.)  Your Exchange Administrator will need to enable this functionality in order for you to be able to use Ximian Connector.
    
    For information to provide to your Exchange administrator, please follow the link below:
sr: Ximian Connector захтева приступ одређеној могућности Exchange сервера која изгледа није укључена или је забрањена.  (Ово је углавном ненамерно.)  Exchange Администратор ће морати да укључи ову могућности да бисте могли да користите Ximian Connector.
    
    За детаље шта да проследите Exchange администратору, пратите везу испод:

en: Could not authenticate to the Global Catalog server. You may need to go back and specify the Windows domain name as part of your username (eg, "MY-DOMAIN\%s").
sr: Није могућа пријава на сервер глобалног каталога. Можда ћете морати да се вратите и наведете име Windows домена као део вашег корисничког имена (нпр. „МОЈ-ДОМЕН\%s“).

en: Could not connect to specified server.
    Please check the server name and try again.
sr: Није могуће повезивање на наведени сервер.
    Проверите име сервера па покушајте поново.

en: Unknown
sr: Непознато

en: Configuration system error.
    Unable to create new account.
sr: Грешка у систему подешавања.
    Није могуће направити нови налог.

en: You may only configure a single Exchange account
sr: Можете подесити само један Exchange налог

en: Configuration Failed
sr: Неуспешно подешавање

en: Done
sr: Готово

en: Email Address:
sr: Адреса е-поште:

en: Exchange Configuration
sr: Exchange подешавање

en: Full Name:
sr: Пуно име:

en: GC Server:
sr: GC сервер:

en: Make this my default account
sr: Нека ово буде мој главни налог

en: OWA URL:
sr: OWA адреса (URL):

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Remember this password
sr: Запамти ову лозинку

en: Username:
sr: Корисничко име:

en: Welcome
sr: Добро дошли

en: Welcome to Ximian Connector for Microsoft Exchange.
    The next few screens will help you configure Evolution
    to connect to your Exchange account.
    
    Please click the "Forward" button to continue.
sr: Добро дошли у Ximian Connector за Microsoft Exchange.
    Неколико наредних екрана ће вам помоћи да подесите Еволуцију
    да се повеже на Exchange налог.
    
    Притисните дугме „Напред“ за наставак.

en: Ximian Connector Configuration
sr: Ximian Connector подешавање

en: Ximian Connector can use account information from your existing Outlook Web Access (OWA) account.
    
    Enter your OWA site address (URL), username, and password, then click "Forward".
sr: Ximian Connector може користити податке о налогу из вашег постојећег Outlook Web Access (OWA) налога.
    
    Унесите адресу OWA странице (URL), корисничко име. лозинку, потом кликните „Напред“.

en: Ximian Connector could not find the Global Catalog replica for your site. Please enter the name of your Global Catalog server. You may need to ask your system administrator for the correct value.
sr: Ximian Connector не може да нађе реплику глобалног каталога за ваше место. Унесите име сервера глобалног каталога. Можда ћете морати да питате администратора система за тачну вредност.

en: Ximian Connector has encountered a problem configuring your Exchange account.
sr: Ximian Connector је наишао на проблем у подешавању Exchange налога.

en: Your Connector account is now ready to use. Click the "Apply" button to save your
    settings.
sr: Connector налог је спреман за коришћење. Притисните дугме „Примени“ да сачувате
    подешавања.

en: Your account information is as follows. Please correct any errors, then click "Forward".
sr: Следе подаци о налогу. Исправите ако има грешака, затим кликните „Напред“.

note: User entered a wrong existing * password. Prompt him again.
en: The current password does not match the existing password for your account. Please enter the correct password
sr: Текућа лозинка се не поклапа са постојећом лозинком за налог. Унесите исправну лозинку

en: The two passwords do not match. Please re-enter the passwords.
sr: Две лозинке се не поклапају. Поново унесите лозинке.

en: Change Password
sr: Измени лозинку

en: Confirm Password:
sr: Потврдите лозинку:

en: Current Password:
sr: Текућа лозинка:

en: New Password:
sr: Нова лозинка:

en: Your current password has expired. Please change your password now.
sr: Текућа лозинка је истекла. Измените лозинку сада.

en: Mail
sr: Пошта

en: Contacts
sr: Контакти

en: Tasks
sr: Задужења

en: Calendar
sr: Календар

en: Changes to Exchange account configuration will take
    place after you quit and restart Evolution.
sr: Измене Exchange налога ће бити примењене када
    затворите и поново покренете Еволуцију.

en: The Exchange account will be removed when you quit Evolution
sr: Овај Exchange налог ће бити уклоњен када затворите Еволуцију

en: Permissions for %s
sr: Овлашћења за %s

en: No Global Catalog server configured for this account.
    Unable to edit delegates.
sr: Није подешен сервер глобалног каталога за овај налог.
    Није могуће уређивање делегата.

en: Could not read folder permissions.
    Unable to edit delegates.
sr: Није могуће читање овлашћења за директоријуме.
    Није могуће уређивање делегата.

en: Could not determine folder permissions for delegates.
    Unable to edit delegates.
sr: Није могуће утврђивање овлашћења за директоријуме за делегате.
    Није могуће уређивање делегата.

en: Delegate To:
sr: Делегирај за:

en: Delegate To
sr: Делегирај за

en: Could not make %s a delegate
sr: %s не може бити делегиран(а)

en: You cannot make yourself your own delegate
sr: Не можете учинити себе својим делегатом

en: %s is already a delegate
sr: %s је већ делегат

en: Remove the delegate %s?
sr: Уклонити делегата %s?

en: Could not access Active Directory
sr: Није могућ приступ активном директоријуму

en: Could not find self in Active Directory
sr: Није могуће пронаћи себе у активном директоријуму

en: Could not find delegate %s in Active Directory
sr: Није могуће пронаћи делегата %s у активном директоријуму

en: Could not remove delegate %s
sr: Није могуће уклањање делегата %s

en: Could not update list of delegates.
sr: Није могуће освежити списак делегата.

en: Could not add delegate %s
sr: Није могуће додавање делегата %s

en: Failed to update delegates:
    %s
sr: Није успело освежавање делегата:
    %s

en: Name
sr: Име

en: Error reading delegates list.
sr: Грешка у читању списка делегата.

en: Author (read, create)
sr: Аутор (чита, прави)

en: C_alendar:
sr: К_алендар:

en: Co_ntacts:
sr: Ко_нтакти:

en: Delegate Permissions
sr: Овлашћења делегата

en: Delegates
sr: Делегати

en: Editor (read, create, edit)
sr: Уредник (чита, прави, уређује)

en: Permissions for
sr: Овлашћења за

en: Reviewer (read-only)
sr: Рецензент (само чита)

en: These users will be able to send mail on your behalf
    and access your folders with the permissions you give them.
sr: Ови корисници ће моћи да шаљу пошту у ваше име и да
    приступају директоријумима са овлашћењима која им дате.

en: _Delegate can see private items
sr: _Делегати могу да виде приватне предмете

en: _Edit
sr: _Уређивање

en: _Inbox:
sr: _Сандуче:

en: _Tasks:
sr: За_дужења:

en: Folder Name
sr: Име директоријума

en: Folder Size
sr: Величина директоријума

en: Exchange Folder Tree
sr: Exchange стабло директоријума

en: Deleted Items
sr: Обрисани предмети

en: Drafts
sr: Припрема

en: Inbox
sr: Сандуче

en: Journal
sr: Дневник

en: Notes
sr: Белешке

en: Outbox
sr: За слање

en: Sent Items
sr: Послато

en: Migrating Exchange Folders...
sr: Преношење Exchange директоријума...

en: The location and hierarchy of the Evolution exchange account folders are changed since Evolution %d.%d.%d.
    
    Please be patient while Evolution migrates your folders...
sr: Путања и хијерархија директоријума Еволуција exchange налога су измењени од Еволуције %d.%d.%d.
    
    Будите стрпљиви док Еволуција преноси директоријуме...

en: Warning: Evolution Could not migrate all the Exchange account data from the version %d.%d.%d. 
    The data hasn't been deleted, but will not be seen by this version of Evolution
sr: Упозорење: Еволуција не може да пренесе све податке Exchange налога из издања %d.%d.%d.
    Подаци нису обрисани, али неће бити видљиви у овом издању Еволуције

en: Migrating `%s':
sr: Преношење `%s':

en: Could not update out-of-office state
sr: Није могуће освежавање стања ван-канцеларије

en: Could not read out-of-office state
sr: Није могуће читање стања ван-канцеларије

en: <b>Currently, your status is "Out of the Office". </b>
    
    Would you like to change your status to "In the Office"?
sr: <b>Тренутно, ваш статус је "Ван канцеларије". </b>
    
    Желите ли да промените статус у "У канцеларији"?

en: <b>Out of Office Message:</b>
sr: <b>Порука за ван канцеларије:</b>

en: <b>Status:</b>
sr: <b>Статус:</b>

en: <small>The message specified below will be automatically sent to each person who sends
    mail to you while you are out of the office.</small>
sr: <small>Порука која је доле наведена биће аутоматски послата свакој особи која вам пошаље
    поруку док сте ван канцеларије.</small>

en: I am currently in the office
sr: Тренутно сам у канцеларији

en: I am currently out of the office
sr: Тренутно сам ван канцеларије

en: No, Don't Change Status
sr: Не, не мењај статус

en: Out of Office Assistant
sr: Асистент ван кацеларије

en: Yes, Change Status
sr: Да, промени статус

en: Password Expiry Warning...
sr: Упозорење за истеклу лозинку...

en: Your password will expire in 7 days...
sr: Лозинка ће истећи за 7 дана...

en: _Change Password
sr: _Измени лозинку

en: ok_button
sr: ок_дугме

en: Could not read folder permissions
sr: Није могуће читање овлашћења за директоријум

en: Could not update folder permissions.
sr: Није могуће освежавање овлашћења за директоријум.

en: Could not update folder permissions. %s
sr: Није могуће освежавање овлашћења за директоријум. %s

en: (Permission denied.)
sr: (Забрањен приступ.)

en: Unable to add user to access control list:
    No Global Catalog server is configured for this account.
sr: Није могуће додавање корисника у списак за контролу приступа:
    Није подешен сервер глобалног каталога за овај налог.

en: Add User:
sr: Додај корисника:

en: Add User
sr: Додај корисника

en: No such user %s
sr: Нема таквог корисника %s

en: %s cannot be added to an access control list
sr: %s не може бити додата у списак за контролу приступа

en: Unknown error looking up %s
sr: Непозната грешка у тражењу %s

en: %s is already in the list
sr: %s је већ на списку

en: Role
sr: Улога

en: <b>Permissions</b>
sr: <b>Овлашћења</b>

en: Cannot Delete
sr: Није могуће брисање

en: Cannot Edit
sr: Није могуће уређивање

en: Create items
sr: Направи предмете

en: Create subfolders
sr: Направи поддиректоријуме

en: Delete Any Items
sr: Обриши све предмете

en: Delete Own Items
sr: Обриши сопствене предмете

en: Edit Any Items
sr: Уреди све предмете

en: Edit Own Items
sr: Уреди сопствене предмете

en: Folder contact
sr: Контакт директоријум

en: Folder owner
sr: Власник директоријума

en: Folder visible
sr: Директоријум видљив

en: Read items
sr: Прочитај предмете

en: Role:
sr: Улога:

en: Connecting...
sr: Повезивање...

en: Ximian Connector for Microsoft Exchange
sr: Ximian Connector за Microsoft Exchange

en: Account Name
sr: Име налога

en: Folder does not exist
sr: Директоријум не постоји

en: Could not add favorite: %s
sr: Није могуће додати занимљивост: %s

en: Could not remove favorite: %s
sr: Није могуће уклонити занимљивост: %s

note: FIXME: See 62440 E_POPUP_ITEM (N_("_Move Folder..."), G_CALLBACK (do_move_folder), XC_FOLDER_COMMAND_MASK_MOVECOPY), E_POPUP_ITEM (N_("_Copy Folder..."), G_CALLBACK (do_copy_folder),
en: _Rename Folder...
sr: Пре_именуј директоријум...

en: _New Folder...
sr: _Нови директоријум...

en: _Delete Folder
sr: О_бриши директоријум

en: _Add Other User's Folder...
sr: _Додај директоријум другог корисника...

en: _Remove Other User's Folder
sr: Уклони _директоријум другог корисника

en: Add to _Favorites
sr: Додај у _занимљивости

en: Remove from Fa_vorites
sr: Уклони из _занимљивости

en: _Permissions...
sr: О_влашћења...

en: _Show Folder Sizes
sr: _Прикажи величине директоријума

en: Ximian Connector for Microsoft Exchange Setup Tool
sr: Алат за подешавање Ximian Connector-а за Microsoft Exchange

en: Change your Exchange server password
sr: Измените лозинку за Exchange сервер

en: Folder _Size
sr: _Величина директоријума

en: Get the size of personal folders
sr: Прочитај величине личних директоријума

en: Subscribe to _Other User's Folder...
sr: Пријави се на директоријум _другог корисника...

en: Subscribe to a folder belonging to some other user on the server
sr: Пријави се на директоријум који припада неком другом кориснику сервера

en: Unsubscribe from a folder added with "Subscribe to Other User's Folder"
sr: Одјави се са директоријума који је додат са „Пријави се на директоријум другог корисника“

en: View or change your Exchange calendar delegation settings
sr: Прегледајте или измените подешавања делегата Exchange календара

en: View or change your Out-of-Office status and autoreply message
sr: Прегледајте или измените стање ван-канцеларије и поруку за аутоматски одговор

en: _Change Exchange Password...
sr: _Измени Exchange лозинку...

en: _Delegation Assistant
sr: Помоћник за _делегирање

en: _Out of Office Assistant
sr: Помоћник за _ван-кацеларије

en: _Unsubscribe from Other User's Folder
sr: _Одјави се са директоријума другог корисника
