printconf - en to sr translation catalogue (402 entries)

en: Error
sr: Грешка

en: Ok
sr: У реду

en: Info
sr: Инфо

en: Yes
sr: Да

en: No
sr: Не

en: Exit
sr: Излаз

en: You have made changes, would you like to save them? If you say no, your changes will be lost.
sr: Направили сте измене, желите ли их сачувати? Ако изаберете не, Ваше измене ће бити изгубљене.

en: Cancel
sr: Откажи

en: Create a New Queue
sr: Направи нови ред

en: Finish Making New Queue
sr: Заврши прављење новог реда

en: About to create the following queue:
sr: Припремам се да направим следећи ред:

note: Re-label the finish screen (bug 71725).
en: Finish
sr: Заврши

en: Back
sr: Назад

en: Type:
sr: Врста:

en: Device:
sr: Уређај:

en: Server:
sr: Сервер:

en: Lpd Queue:
sr: LPD ред:

en: Share:
sr: Дељени штампач:

en: Workgroup:
sr: Радна група:

en: User:
sr: Корисник:

en: Port:
sr: Порт:

note: Driver
en: Driver:
sr: Уређај:

en: Warning
sr: Упозорење

en: Name and Type
sr: Име и врста

en: Next
sr: Следећи

en: Queue Name
sr: Име реда

en: Queue Type
sr: Врста реда

en: The name "%s" is bad. Please choose a name of the form [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.
sr: Име „%s“ је лоше. Молим изаберите име у облику [a-zA-Z][a-ZA-Z0-9_-]*.

en: The name "%s" is already in use. Please choose a different name.
sr: Име „%s“ се већ користи. Изаберите друго име.

en: Custom
sr: Произвољан

en: Setting Up
sr: Подешавање

en: Printer Device
sr: Уређај за штампање

en: Pick the printer device from the list, or enter it using "Custom" below.
sr: Изаберите уређај за штампање са списка, или га унесите користећи „Произвољан“ испод.

en: Specify Device:
sr: Наведите уређај:

note: Device list columns.
en: Device
sr: Уређај

en: Description
sr: Опис

en: Custom Device
sr: Произвољан уређај

en: Specify the device to use.
sr: Наведите уређај за употребу.

en: Device File
sr: Датотека уређаја

en: You must specify a device.
sr: Морате навести уређај.

en: Enter the LPD server and queue to use.
sr: Унесите LPD сервер и ред за употребу.

en: Server
sr: Сервер

note: No sense calling gettext every time, so we set the main form text up here
en: Queue
sr: Ред

en: LPD Data
sr: LPD подаци

en: You must specify a server.
sr: Морате навести сервер.

en: Enter the SMB share to use.
sr: Унесите SMB дељени штампач за употребу.

note: SMB list columns.
en: Share
sr: Дељени ресурс

en: Host IP
sr: IP домаћина

en: Workgroup
sr: Радна група

en: User
sr: Корисник

en: Passwd
sr: Лозинка

en: Windows Printer (SMB) Data
sr: Подаци за Windows (SMB) штампач

en: You must specify a SMB share to print to.
sr: Морате навести SMB дељени ресурс за штампање.

en: Enter the NCP server and queue to use.
sr: Унесите NCP сервер и ред који ћете користити.

en: Novell Netware Printer (NCP) Data
sr: Подаци за Novell Netware штампач (NCP)

en: You must specify an NCP server to print to.
sr: Морате навести NCP сервер на којем ћете штампати.

en: You must specify a queue on the NCP server to print to.
sr: Морате навести ред на NCP серверу на којем ћете штампати.

en: Enter the Jetdirect ip and port to use.
sr: Унесите Jetdirect IP и порт за употребу.

en: Ip
sr: IP

en: Port
sr: Порт

en: Jetdirect (JETDIRECT) Data
sr: Подаци за Jetdirect (JETDIRECT)

en: You must specify the ip address of a JetDirect printer.
sr: Морате навести IP адресу JetDirect штампача.

en: Queue Driver
sr: Управљачки програм за ред

en: Select the Driver to use with this Queue.
sr: Изаберите уређај за употребу са овим редом.

en: You must specify a driver.
sr: Морате навести управљачки програм.

en: Edit Queue
sr: Уреди ред

en: Names
sr: Имена

en: Type
sr: Врста

en: Driver
sr: Управљачки програм

en: Done
sr: Завршено

en: Name:
sr: Име:

en: Aliases:
sr: Псеудоними:

en: Printer Device:
sr: Уређај за штампање:

en: Edit Name and Aliases
sr: Уреди име и псеудониме

en: Name
sr: Име

en: Add Alias
sr: Додај псеудоним

en: Edit Alias
sr: Уреди псеудоним

en: Delete Alias
sr: Избриши псеудоним

en: Alias:
sr: Псеудоним:

en: Add an Alias
sr: Додај псеудоним

en: Edit the alias
sr: Уреди псеудоним

en: You must select an alias to edit.
sr: Морате назначити псеудоним за уређивање.

en: You must select an alias to delete.
sr: Морате назначити псеудоним за брисање.

en: Change Type
sr: Промени врсту

en: Edit Local Printer
sr: Уреди локални штампач

en: Strict RFC1179
sr: Строги RFC1179

en: Translate \n->\r\n
sr: Преведи 
    ->\r\n

en: Edit Driver
sr: Уреди управљачки програм

en: Edit Driver Options
sr: Уреди опције управљачког програма

en: Edit
sr: Уреди

en: Edit %s
sr: Уреди %s

en: Integer: Min %s | Max %s
sr: Цео број: Мин %s | Макс %s

en: Value must be a number
sr: Вредност мора бити број

en: Float: Min %s | Max %s
sr: Децимални број: Мин %s | Макс %s

en: US Letter
sr: US писмо

en: Tabloid
sr: Магазин

en: Ledger
sr: Фасцикла

en: Legal
sr: Легално писмо

en: Statement
sr: Наредба

en: Executive
sr: Извршно писмо

en: A3
sr: А3

en: A4
sr: А4

en: A5
sr: А5

en: B4
sr: Б4

en: B5
sr: Б5

en: Folio
sr: Фолија

en: Test %s
sr: Испробај %s

en: You have made changes, would you like to save them?
    If you say no, you will not be able to print test pages.
sr: Направили сте измене, да ли бисте желели да их сачувате?
    Ако изаберете не, нећете моћи изштампати пробне странице.

en: Test
sr: Проба

en: Sent %s to "%s".
sr: Послато %s на „%s“.

en: There was an error trying to print the test page.
sr: Десила се грешка током штампања пробне странице.

en: You must select a printer queue to delete.
sr: Морате назначити ред штампања који ћете избрисати.

en: You cannot delete an imported printer.
sr: Не можете избрисати увезени штампач.

en: Confirm Delete
sr: Потврдите брисање

en: Really delete "%s"?
sr: Стварно избрисати „%s“?

en: Aliases
sr: Псеудоними

en: Details
sr: Детаљи

en: New
sr: Нови

en: Delete
sr: Избриши

en: Default
sr: Подразумевано

en: You must select a printer queue to edit.
sr: Морате назначити ред штампања за уређивање.

en: This imported printer is protected from overrides. You can not edit it.
sr: Овај увезени штампач је заштићен од премошћавања. Не можете га уредити.

en: Override?
sr: Премостити?

en: This is an imported printer. Do you want to create a local override?
sr: Ово је увезени штампач. Да ли га желите локално премостити?

en: You must select a queue to print to.
sr: Морате изабрати ред у којем ћете штампати.

note: set up the edit environment
en: Initializing alchemist edit environment ...
sr: Иницијализујем alchemist окружење за уређивање ...

note: set up the foomatic environment
en: Initializing linux printing database ...
sr: Иницијализација Linux базе података за штампање ...

en: Importing CUPS queues ...
sr: Увозим CUPS редове ...

en: Failed to parse alchemist context: 
    %s
sr: Нисам успео да протумачим alchemist контекст: 
    %s

en: Invalid printconf context
sr: Неважећи printconf садржај

en: "%s" is not a valid queue name.
sr: „%s“ није важеће име реда.

en: Need device, make and model.
sr: Потребан уређај, марка и модел.

en: add-local: queue name '%s' not unique
sr: add-local: име реда „%s“ није јединствено

en: add-local: no suitable name available
sr: add-local: нема одговарајућег имена

en: add-local: No information available about %s %s
sr: add-local: нема одговарајуће информације о %s %s

en: Now run printconf-backend (or restart lpd service).
sr: Сада покрените printconf-backend (или изнова покрените lpd сервис).

en: Need make and model.
sr: Потребна марка и модел.

en: You must run printconf-tui as root.
sr: Морате покренути printconf-tui као root.

en: Conflicting commands: %s and %s
sr: Сукобљене команде: %s и %s

en: No handler for command:
sr: Не постоји манипулатор за команду:

en: You must be root to run this program.
sr: Морате бити root да би покренули овај програм.

en: Printer configuration - %s
sr: Подешавање штампача - %s

en: Queue name
sr: Име реда

en: Shared
sr: Дељено

en: Do you want to save the changes
    you made to your printer configuration?
sr: Желите ли сачувати промене које сте
    направили током подешавања штампача?

en: _Don't save
sr: _Не сачувај

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Save
sr: _Сачувај

en: Browsed queues
sr: Прегледани редови

en: Loading printer information.
    Please wait...
sr: Учитавам информације о штампачу.
    Молимо сачекајте ...

en: Notes from the Linux Printing Database
sr: Белешке из LPD базе података за штампање

en: Printer notes:
sr: Белешке штампача:

en: Driver notes:
sr: Белешке управљачког програма:

en: Generic (click to select manufacturer)
sr: Уопштени (притисните да изаберете произвођача)

en: You are changing an option
    that has no effect in the print
    spooler you are using (%s).
sr: Мењате опцију која нема
    утицаја на помоћни програм
    за штампање који користите (%s).

en: Applying changes.
    Please wait...
sr: Примењујем промене.
    Молим сачекајте...

en: Failed to write queues.
sr: Неуспело записивање реда.

en: There was a problem sending %s
    to '%s' queue:
sr: Десио се проблем приликом слања %s
    у „%s“ ред.

en: Sent %s
    to '%s' queue.  Does it look okay?
sr: Послат %s
    у „%s“ ред. Да ли изгледа у реду?

en: Here are the messages that appeared in the error log:
sr: Ево порука које су се појавиле у дневнику грешака:

en: '%s' does not look like a PPD file.
sr: „%s“ не изгледа као PPD датотека.

en: File cannot be opened for reading.
sr: Датотека се не може отворити за читање.

en: PPD imported.
sr: PPD је увезен.

en: PPD import failed.
sr: PPD увоз није успео.

en: Comment
sr: Примедба

note: Printer list columns.
en: Model
sr: Модел

en: (Specified)
sr: (Назначен)

en: Invalid name
sr: Неисправно име

en: There is already a queue with that name.
sr: Већ постоји ред са тим именом.

en: An existing queue has an alias of that name.
sr: Постојећи ред има исти псеудоним.

en: '%s' does not exist, or is not writable.
sr: „%s“ не постоји, или није уписив.

en: Custom device
sr: Произвољан уређај

en: You must select a device.
sr: Морате изабрати уређај.

en: You must specify a path.
sr: Морате назначити путању.

en: You must specify a queue.
sr: Морате назначити ред.

en: You must choose an SMB share to print to.
sr: Морате изабрати SMB дељени ресурс на којем ћете штампати.

en: You must choose a share, not a host.
sr: Морате изабрати дељени штампач, не домаћина.

en: You must specify an SMB share to print to.
sr: Морате означити SMB дељени ресурс на којем ћете штампати.

en: You must specify a queue on the NCP server.
sr: Морате означити ред на NCP серверу.

en: You must specify a JetDirect printer to print to.
sr: Морате означити JetDirect штампач на којем ћете штампати.

en: You must specify an IP port number.
sr: Морате означити број IP порта.

en: Select the printer manufacturer and model.
sr: Изаберите произвођача и модел штампача.

en: Select the printer manufacturer and model. Depending on how the remote queue is configured, you may need to select the generic PostScript option here.
sr: Изаберите произвођача и модел штампача. У зависности како је даљински ред подешен, можда ћете морати да изаберете уопштену PostScript опцију овде.

en: You must select a printer model.
sr: Морате изабрати модел штампача.

en: About to create the following queue:
sr: Спремам се да направим следећи ред:

en: Type:
sr: Врста:

en: Printer:
sr: Штампач:

en: Device:
sr: Уређај:

en: Queue:
sr: Ред:

en: Share:
sr: Заједнички штампач:

en: Port:
sr: Порт:

en: Would you like to print a test page?
sr: Да ли бисте желели да изштампате пробну страницу?

en: Would you like to print a test page?
    Answering 'yes' will apply all changes
    and print a test page to this printer.
sr: Да ли бисте желели да изштампате пробну страницу?
    Одговарајући са „да“ ћете применити све промене
    и изштампати пробну страницу на овом штампачу.

en: Number of columns on a page
sr: Број колона на страници

en: Characters per inch
sr: Знакова по инчу

en: Billing label
sr: Рачунска ознака

en: HH:MM:SS or '%s'.
    Use GMT.
sr: ЧЧ:ММ:СС или „%s“.
    Користи GMT.

en: Banner pages (start,end):
    for example, '%s'
sr: Рекламне странице (почетак,крај):
    на пример, „%s“

en: Landscape (%s or %s)
sr: Пејзаж (%s или %s)

en: Lines per inch
sr: Линија по инчу

en: Number of document pages per
    printed page: 1, 2, 4, 6, 9, or 16
sr: Број страница документа по
    одштапаној страници: 1, 2, 4, 6, 9, или 16

en: Top margin in pt (1/72 in)
sr: Горња маргина у pt (1/72 инча)

en: Left margin in pt (1/72 in)
sr: Лева маргина у pt (1/72 инча)

en: Right margin in pt (1/72 in)
sr: Десна маргина у pt (1/72 инча)

en: Bottom margin in pt (1/72 in)
sr: Доња маргина у pt (1/72 инча)

en: '%s', '%s', '%s'
    '%s' or '%s'
sr: „%s“, „%s“,„%s“,
    „%s“ или „%s“

en: Page label
sr: Ознака странице

en: Pretty-print text (%s or %s)
sr: Лепо штампани текст (%s или %s)

en: Scaling (percentage)
sr: Размера (у процентима)

en: Word-wrapping (%s or %s)
sr: Преношење речи (%s или %s)

note: Queue options list columns.
en: Option name
sr: Име опције

en: Value
sr: Вредност

en: Can't determine the printer model attached to this device.
sr: Не могу одредсити модел штампача прикљученог на овај уређај.

en: I don't know enough about this printer model to choose a driver.
sr: Не знам довољно о овом моделу штампача за избор управљачког програма.

en: Edit queue option
sr: Уреди опције реда

en: Add queue option
sr: Додај опције реда

en: Invalid option name
sr: Неисправно име опције

en: Invalid value
sr: Неисправна вредност

en: Value for this option
sr: Вредност за ову опцију

en: None
sr: Ништа

en: (this is the
    recommended driver)
sr: (Ово је препоручени
    управљачки програм)

en: (recommended
    driver is %s)
sr: (Препоручени
    управљачки програм је %s)

en: There are no options available for this driver.
sr: Нема доступних опција за овај управљачки програм.

en: This driver requires Hewlett Packard's hpijs driver (available in the hpijs package) which does not appear to be installed.
sr: Овај управљачки програм захтева Hewlett Packard-ов hpijs управљачки програм (доступан у hpijs пакету) који није инсталиран.

en: Do you wish to use it anyway?
sr: Да ли желите да га свеједно користите?

en: This driver requires the Omni Print Driver System, which does not appear to be installed.
sr: Ово захтева Omni Print Driver System (Omni систем за штампање), који није инсталиран.

en: This driver requires the oki4drv daemon to be running, and it does not appear to be.
sr: Овај управљачки програм захтева oki4drv демон, али он није покренут.

en: Local Printer Device
sr: Локални уређај за штампање

en: IPP Print Queue
sr: IPP ред за штампање

en: Unix Print Queue
sr: Unix ред за штампање

en: Windows Print Queue
sr: Windows ред за штампање

en: SMB print queues require the "smbclient" program, which does not appear to be installed.
sr: SMB редови за штампање захтевају „smbclient“ програм, који није инсталиран.

en: It is part of the "samba-client" package, as distributed by Red Hat.
sr: То је део „samba-client“ пакета, достављеног од Red Hat-а.

en: Do you wish to enable it anyway?
sr: Да ли желите свеједно да укључите?

en: Novell Print Queue
sr: Novell ред за штампање

en: NCP print queues require the "nprint" program, which does not appear to be installed.
sr: NCP редови за штампање захтевају „nprint“ програм, који није инсталиран.

en: It is part of the "ncpfs" package, as distributed by Red Hat.
sr: То је део „ncpfs“ пакета, достављеног од Red Hat-а.

en: Jetdirect Printer
sr: Jetdirect штампач

en: Custom Command
sr: Прилогођена команда

en: Postscript Printer
sr: Postscript штампач

en: Text Only Printer
sr: Штампач само за текст

en: Raw Print Queue
sr: Необрађен ред за штампање

en: Custom Filter
sr: Прилагођен филтар

en: ERROR: No box named "%s" found.
sr: ГРЕШКА: Не постоји кутија са именом „%s“

en: ERROR: box "%s" is not a writable interface.
sr: ГРЕШКА: кутија „%s“ није уписиво сучеље.

en: Send Form-Feed (FF)
sr: Пошаљи Form-Feed (FF, нова страница)

en: Send End-of-Transmission (EOT)
sr: Пошаљи End-of-Transmission (EOT, крај слања)

en: Assume Unknown Data is Text
sr: Претпостави да су непознати подаци текст

en: Prerender Postscript
sr: Припреми Postscript

en: Convert Text to Postscript
sr: Пребаци текст у Postscript

en: Page Size
sr: Величина странице

en: Effective Filter Locale
sr: Дејствујући филтар локализације

en: Couldn't load driver information.
sr: Нисам могао да учитам информације о управљачком програму

en: You must run printconf-backend as root.
sr: Морате покренути printconf-backend као root.

en: Sharing properties - %s
sr: Својства делења - %s

en: Sharing properties
sr: Својства делења

en: All hosts
sr: Сви домаћини

en: Network device %s
sr: Мрежни уређај %s

en: Network devices %s
sr: Мрежни уређаји %s

en: Network address %s
sr: Мрежна адреса %s

en: (unknown)
sr: (непознато)

en: Add allowed hosts - %s
sr: Додај дозвољене домаћине - %s

en: Edit allowed hosts - %s
sr: Уреди дозвољене домаћине - %s

en: LPD connections will be accepted
    on all interfaces, and jobs for
    all queues will be accepted.
sr: LPD везе ће бити прихваћене
    на свим спрегама, такође ће бити
    прихваћени и послови за све редове.

en: Invalid network address
sr: Неисправна мрежна адреса

en: Invalid netmask
sr: Неисправна мрежна маска

en: Invalid IP address
sr: Неисправна IP адреса

en: 72pt per inch
sr: 72pt по инчу

en: ASC_II text test page
sr: ASC_II текст пробна страница

en: About
sr: О програму

en: Add a new option
sr: Додај нову опцију

en: Add a new print queue
sr: Додај нови ред за штампање

en: Add a new queue
sr: Додај нови ред

en: Add an allowed host
sr: Додај дозвољеног домаћина

en: Add/edit queue option
sr: Додај/уреди опције реда

en: Allowed hosts
sr: Дозвољени домаћини

en: Apply
sr: Примени

en: Apply changes
sr: Примени промене

en: At end of job:
sr: На крају посла:

en: At start of job:
sr: На почетку посла:

en: Authentication
sr: Аутентификација

en: Autoselect driver
sr: Самоизабери управљачки програм

en: Available drivers:
sr: Доступни управљачки програми:

en: Banner pages
sr: Рекламне странице

en: Big5 PostScript test page
sr: Big5 PostScript пробна страница

en: Bottom margin (pt):
sr: Доња маргина (pt):

en: Choose the manufacturer
sr: Изаберите произвођача

en: Choose the queue type
sr: Изаберите врсту реда

en: Choose the type of queue you want to use
sr: Изаберите врсту реда коју желите да користите

en: Choose which other computers may use this queue.
sr: Изаберите који остали рачунари могу да користе овај ред.

en: Delete the selected queue
sr: Избришите назначени ред

en: Driver options
sr: Опције управљачког програма

en: Edit a print queue
sr: Уреди ред штампања

en: Edit the selected queue
sr: Уреди изабрани ред

en: Edit this host
sr: Уреди овог домаћина

en: Edit this option
sr: Уреди ову опцију

en: Enable _LPD protocol
sr: Омогући _LPD протокол

en: Enter the device you would like to use.
sr: Унесите уређај који би сте желели да користите.

en: Filter options
sr: Опције филтрирања

en: Finish, and create the new print queue
sr: Заврши, и направи нови ред за штампање

en: For example: /dev/lp0
sr: На пример: /dev/lp0

en: General
sr: Опште

en: Generic
sr: Уопштено

en: IP port number (often 9100)
sr: Број IP порта (често 9100)

en: If you like, you can enter a description of the printer to help you identify it more easily.
sr: Ако желите, можете унети опис штампача како би га лакше препознали.

en: Imageable Area
sr: Површина за штампање

en: JPE_G test
sr: JPE_G проба

en: Japanese EUC PostScript test page
sr: Јапанска EUC PostScript пробна страница

en: Japanese JIS PostScript test page
sr: Јапанска JIS PostScript пробна страница

en: Japanese SJIS PostScript test page
sr: Јапанска SJIS PostScript пробна страница

en: Japanese _EUC text test page
sr: Јапанска _EUC текстуална пробна страница

en: Japanese _JIS text test page
sr: Јапанска _JIS текстуална пробна страница

en: Japanese _SJIS text test page
sr: Јапанска _SJIS текстуална пробна страница

en: Left margin (pt):
sr: Лева маргина (pt):

en: Linefeed translation
sr: Преношење новог реда

en: Network _devices
sr: Мрежни _уређаји

en: Networked CUPS (_IPP)
sr: Умрежен CUPS (_IPP)

en: Networked _JetDirect
sr: Умрежен _JetDirect

en: Networked _Novell (NCP)
sr: Умрежен _Novell (NCP)

en: Networked _UNIX (LPD)
sr: Умрежен _UNIX (LPD)

en: Networked _Windows (SMB)
sr: Умрежен _Windows (SMB)

en: On the following screens, you will be asked to provide basic information for adding a new print queue.  You will be able to edit the more advanced options afterwards.
    
    Nothing will be done to your settings until you hit "Finish" on the last screen.
sr: На следећим екранима бићете упитани да дате основне информације за додавање новог реда за штампање.  Моћи ћете да уредите напредније опције касније.
    
    Ваша подешавања неће бити примењена све док не притиснете „Заврши“ на последњем екрану.

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Path:
sr: Путања:

en: Patience
sr: Стрпљење

en: Please enter a name for this queue.  Choose a short name that begins with a letter and contains no spaces.
sr: Молим унесите име овог реда.  Изаберите кратко име које почиње са словом и не садржи размаке.

en: Printer configuration
sr: Подешавања штампача

en: Printer driver
sr: Управљачки програм за штампач

en: Printer hostname or IP address
sr: Име штампачевог домаћина или IP адреса

en: Printer model
sr: Модел штампача

en: Printer/driver _notes...
sr: _Белешке штампача/управљачког програма...

en: Printer:
sr: Штампач:

en: Queue options
sr: Опције реда

en: Queue type
sr: Врста реда

en: Queue type:
sr: Врста реда:

en: Queue:
sr: Ред:

en: Remove this host from the list
sr: Уклоните овог домаћина са листе

en: Remove this option
sr: Уклоните ову опцију

en: Rescan devices
sr: Поново скенирај уређаје

en: Reset to the default options
sr: Врати на подразумеване опције

en: Right margin (pt):
sr: Десна маргина (pt):

en: Select a queue type:
sr: Назначите врсту реда:

en: Select the appropriate printer manufacturer and model.
sr: Изаберите одговарајућег произвођача и модел штампача.

en: Server hostname or IP address:
sr: Име домаћина сервера или IP адреса:

en: Set as _default
sr: Намести на под_разумевано

en: Set as de_fault
sr: Намести на под_разумевано

en: Set as default queue
sr: Намести као подразумевани ред

en: Short description:
sr: Кратак опис:

en: Short description:
sr: Кратак опис:

en: Single _IP address
sr: Једина _IP адреса

en: Specify...
sr: Назначи...

en: Strict RFC1179 compliance
sr: Строга RFC1179 усаглашеност

en: These settings are system-wide.
sr: Ова подешавања су за читав систем.

en: This allows older systems to print to this machine
sr: Ово дозвољава старијим системима штампање на овој машини

en: This enables CUPS IPP browsing
sr: Ово омогућава CUPS IPP разгледање

en: This is the description of the printer.
sr: Ово је опис штампача.

en: This is the name of the queue.  It must begin with a letter and contain no spaces.
sr: Ово је име реда. Мора почети словом и не сме да садржи размаке.

en: Top margin (pt):
sr: Горња маргина (pt):

en: Type in an IP address
sr: Унесите IP адресу

en: Type in the netmask, or the CIDR mask length
sr: Унесите мрежну маску, или дужину CIDR маске

en: Type in the share name
sr: Унесите име дељеног штампача

en: Use control-F to search
sr: Користите control-F за претраживање

en: User name:
sr: Име корисника:

en: _A4 PostScript test page
sr: _A4 PostScript пробна страница

en: _Action
sr: _Акција

en: _Add...
sr: _Додај...

en: _All hosts
sr: _Сви домаћини

en: _Apply
sr: _Примени

en: _Automatically find remote shared queues
sr: _Аутоматски нађи даљинске дељене распореде

en: _Big5 text test page
sr: _Big5 текстуална пробна страница

en: _CUPS test page
sr: _CUPS пробна страница

en: _Contents
sr: _Садржај

en: _Custom device
sr: _Прилагођен уређај

en: _Defaults
sr: _Подразумеване вредности

en: _Delete
sr: _Избриши

en: _Delete queue
sr: _Избриши ред

en: _Duplex test
sr: _Обострани тест

en: _Edit queue
sr: _Уреди ред

en: _Edit...
sr: _Уреди...

en: _Help
sr: _Помоћ

en: _Import PPD...
sr: _Увези PPD...

en: _Locally-connected
sr: _Локално спојен

en: _Network address
sr: _Мрежна адреса

en: _New queue
sr: _Нови ред

en: _Notes...
sr: _Белешке...

en: _Remove
sr: У_клони

en: _Rescan devices
sr: _Поново скенирај уређаје

en: _Sharing...
sr: _Дељено...

en: _Test
sr: _Проба

en: _This queue is available to other computers
sr: _Овај ред је доступан другим рачунарима

en: _US Letter PostScript test page
sr: _US писмо PostScript пробна страница

en: _classified
sr: _заштићен

en: _none
sr: _ништа

en: _secret
sr: _тајни

en: _standard
sr: _стандардан

en: _topsecret
sr: _врхунска тајна

en: _unclassified
sr: не_заштићен

en: c_onfidential
sr: пове_рљив

en: local
sr: локални

en: none
sr: ништа

en: Configure printers
sr: Подешава штампаче

en: Printing
sr: Штампање
